To. czego nie widać

Autor: Agata Polte

To. czego nie widać. może boleć najbardziej

Malwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka. zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Dziewczyna robi wszystko. by zadowolić wiecznie narzekającą i krytykującą ją matkę. nawet jeśli oznacza to zrezygnowanie ze wszystkiego. co lubi.

I chociaż radzi sobie najlepiej w szkole. w domu nieustannie słyszy jedną rzecz: że jest beznadziejna.

Gdy wydaje się. że nic się nie zmieni. w życiu Malwiny pojawiają się nowe osoby. Poznaje Bartka. chłopaka o sarkastycznym poczuciu humoru. zaprzyjaźnia się z Natalią. która mimo własnej trudnej sytuacji staje się dla niej oparciem. Życie Malwiny nagle. wręcz brutalnie przyspiesza. Czy będzie gotowa zawalczyć o siebie?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Cena: 39


Szukam właśnie Ciebie

Autor: Agnieszka Olejnik

Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie. że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie. że nie mam prawa do jej miłości?

Ona i on. Dwoje samotnych ludzi. których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze znaleźć szczęście? Czy będą umieli ocalić kruchą bliskość. która narodzi się między nimi?

„Szukam właśnie Ciebie” to powieść o miłości. która nie spada jak grom z jasnego nieba. lecz rodzi się powoli. To historia uczucia. które przezwycięża nawet śmierć.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


ISBN

9788366070073: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/e

Cena: 29


Kopciuszek

Autor: Georgie Lee

Panna Joanna Radcliff nie pamięta swoich rodziców. nigdy nie doświadczyła też rodzinnego ciepła. Została wychowana przez panią Dubois i ukończyła jej elitarną szkołę dla guwernantek. Joanna miała nadzieję. że wykształcenie zapewni jej miejsce w szacownej rodzinie. gdzie będzie traktowana z sympatią i otwartością. Niestety rzeczywistość okazuje się inna. Dzieci traktują ją jak służącą. a Huntfordowie lekceważą. Na domiar złego musi również odgrywać rolę przyzwoitki najstarszej córki. co jest trudnym i niewdzięcznym zadaniem. Podczas pewnego balu poznaje majora Luke’a Prestona. który wkrótce zaczyna ją adorować. Joanna nie spodziewa się. że Luke pomoże jej odkryć prawdę o rodzicach i odmienić swój los…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji na pyszne śniada

29.99: https://woblink.com/ebook/dieta-w-chorobie-hashimoto-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-126023u

Cena:


ISBN

9788365780102: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ryk-kamiennego-lwa-janusz-majewski-126123u

Cena:audiobooki po angielsku za darmo, maria wójtowicz, ćwiczenia leksykalne, ksiegarnia internetowa ebook, ewa stefańska, przemoc symboliczna bourdieu, fallout new vegas krypta 34, moderator psychologia, omerta (powieść), rancho pogorzała, michał gołkowski powrót chomikuj, dynastia miziołków książka, statystyczny drogowskaz 2, energochłonność transportu, czechy instrukcja obsługi, terroryzm xxi wieku…