Trzy minuty medytacji

Autor: Christophe André

Już od dwóch tysięcy lat ludzie medytują. zarówno na Wschodzie. jak i na Zachodzie. Korzyści z medytacji potwierdzają obecnie liczne badania naukowe. Świecka i przystępna praktyka uważności stosowana jest w gabinetach lekarskich. w szkole. w firmach i w domach. Zapewnia pogodę ducha. siłę i jasność umysłu. pomaga także stawiać opór chorobom naszej epoki: egoizmowi. materializmowi. cyfrowemu rozproszeniu.

W książce Trzy minuty medytacji. wywodzącej się z audycji radiowej o tym samym tytule. emitowanej na falach stacji France Culture. Christophe André proponuje czterdzieści ćwiczeń medytacyjnych. Zaprasza do nawiązania przyjaźni z samym sobą i ze światem oraz na fascynujący trening umysłu.

Jeśli jesteś debiutantem. ćwiczenia te. przedstawione przez jednego z pionierów laickiej medytacji we Francji. zachęcą cię. by pójść dalej. Jeśli już medytujesz. mogą być sposobem na wprowadzenie do codziennej praktyki nowych elementów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Niebo przemówiło

Autor: Carver Alan Ames

Wyjątkowe przesłania z nieba!

Wszyscy pragniemy. by Bóg dotknął naszych serc. oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków. Carver Alan Ames. otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa. Matki Bożej oraz świętych Kościoła. Najpiękniejsze słowa z rozmów z Panem oraz tymi. którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego. zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od Boga. ale także od świętych Archaniołów. apostołów. Anny. Marii Magdaleny. Maksymiliana Kolbego i innych. którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.

C.A. Ames – charyzmatyk. mistyk i wielki mówca chrześcijański. Autor best­sellerowej książki Oczami Jezusa.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:modlitwa czarnobylska, zaczęło się, misja 100 pdf, geologia dynamiczna, streszczenie szczegółowe stowarzyszenia umarłych poetów, arkusz matura matematyka 2019, pokoj motyli, www ibuk pl, paweł wołoszyn, dziennik cwaniaczka ebook, baska friedmann, moryś anatomia pdf, perfekcyjna pani domu pdf, andrzej bartczak, > znak…