Wydawnictwo

Wymownia: Format

138561

https://woblink.com/product-publication/download/138561/pdf: 1

Cena:


Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Autor: Martinez Mario

Czy wiesz. że kultura rządzi naszymi przekonaniami?

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy. ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania. które nie są Twoimi i odrzucisz te. które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia. które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia. a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.

 

Czy wiesz. że kultura wpływa na naszą długowieczność?

 

Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


ISBN

9788324168262: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/potega-przestrzeni-wokol-nas-grazyna-jagielska-bernheimer-lily-138689u

Cena:jak schudnac gdy dieta nie dziala, miasto nozy, współczesne konflikty na świecie, marta dzido frajda, deborah feldman historia, tokimeki: magia sprzątania w praktyce, prawo handlowe w pigułce pdf, arkadiusz kierys, ryszard tokarski, ryszard kantor, wypożyczalnia ebooków online, ślepiec czornyj, jędrejek grzegorz, od zwierząt do bogów audiobook, opowiadania czechowa pdf, ostatnia arystokratka pdf, guy winch, alex kava złowrogie niebo…