Ciasta i desery dla diabetyków

Autor: Agata Lewandowska

Bycie diabetykiem nie oznacza. że musisz całkowicie zrezygnować z deserów. Odrobina słodkiej przyjemności nie zaszkodzi – pod warunkiem. że wiesz. jak przygotować deser o niskim indeksie glikemicznym. odpowiedniej ilości wymienników węglowodanowych i niezbyt kaloryczny. W to kulinarne szkolenie zabiera Cię doświadczona dietetyczka.

W książce znajdziesz:

120 przepisów na desery na ciepło i zimno. ciasta i ciasteczka. lody. koktajle. musy i placki.

wyliczoną kaloryczność każdej potrawy. a także ilość wymienników węglowodanowych. białkowo-tłuszczowych. błonnika i kwasów tłuszczowych.

praktyczne wskazówki. czym zastąpić cukier.

porady kulinarne dotyczące żywienia diabetyków.

tabele miar i wag najpopularniejszych produktów.

Agata Lewando

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Pod specjalną ochroną

Autor: Tina Duncan

Royce otrzymuje zlecenie ochrony prześladowanej przez byłego męża Sary Atwood. Uważa ją za rozpieszczoną córeczkę bogatego tatusia. Nie lubi takich kobiet. Jednak gdy poznaje Sarę bliżej. zaskakuje go swoim silnym charakterem. a jej dążenie do niezależności przysparza mu wielu kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


:

:

Cena:


ISBN

9788380885295: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/film-noir-i-kino-braci-coen-kamila-zyto-32039u

Cena:etymologii, troglodytów, jeździec miedziany darmowy pdf, teoria wszystkiego książka, rozwój zawodowy pracownika, książki o niewolnictwie, enfp, michał kuziak, realizm metafizyczny, teoria adama smitha, siła nawyku audiobook, czuchnowski, ryszard handke, tajemnicaszczescia, kaszmir wojna, matura z matematyki pdf, medycyna sportowa pdf, tajemnice podświadomości pdf…