Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku

Autor: Agnieszka Drummer

Język angielski

Poziom B2 – C1

Komunikacja. a zwłaszcza korespondencja nie tylko w świecie biznesu. zmieniła się w ostatnich latach diametralnie.

SMS-y. e-maile. komunikatory. profile społecznościowe – Facebook. Google+. Twitter czy globalne sieci kontaktów typu LinkedIn to współczesne metody komunikacji.

Znajdziesz tu liczne przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych. e-maili. składania zamówień. rezerwacji czy reklamacji. Słownictwo i zwroty zaczerpnięte są ze współcześnie używanego w biznesie angielskiego. a w ich przyswojeniu pomagają ćwiczenia językowe. Znajdziesz tu spektrum tematów i słownictwa związanego z bankowością. księgowością. zarzadzaniem. handlem międzynarodowym. PR. reklamą i marketingie

39.9: https://woblink.com/ebook/nieuniknione-kevin-kelly-128519u

Cena:


Krótka kołdra. O dialogu małżeńskim

Autor: Mirosław Pilśniak

O przyjaźni. narzeczeństwie. seksie i antykoncepcji. o kryzysach. dialogu. wojnie i pokoju w małżeństwie – o wszystkich sprawach ważnych dla budowania dobrego. trwałego i szczęśliwego małżeństwa pisze w swojej książce o. Mirosław Pilśniak. Jako duszpasterz. który od blisko dwudziestu lat pracuje z małżeństwami. ma on ogromne doświadczenie. mądrość i pokorę. potrzebne. by pomagać parom. które mają się dobrze. a jeszcze bardziej tym. które przeżywają różne trudności. Krótka kołdra jest zapisem tego doświadczenia. Z pewnością może ona być cennym poradnikiem dla wielu poszukujących małżonków.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


Siedem kenningów (Tom 1). Plaga olbrzymów

Autor: Kevin Hearne

„Siedem kenningów” – nowy cykl autora bestsellerowej serii „Kroniki Żelaznego Druida”

Kevin Hearne z serią o Żelaznym Druidzie trafił na listę bestsellerów „New York Timesa”. W nowym cyklu utalentowany pisarz tworzy własną mitologię. w której nie zabraknie zmiennokształtnych bardów. walczących ogniem olbrzymów i nastolatków rozmawiających z oszałamiającymi stworzeniami.

Wojowniczka Tallynd musi stawić czoło inwazji olbrzymów. które zamierzają wyciąć w pień cały jej kraj. Właśnie rozpoczęła się dla niej gra o najwyższą stawkę: życie synów. Z kolei Abhi. którego rodzina zawsze parała się łowami. marzy o innym życiu i wyrusza na poszukiwanie swego przeznaczenia. Wkrótce okazuje się. że włada magiczną mocą. która może się okazać niezastąpiona w walce z olbrzymami – jeśli wcześniej nie zniszczy jego. Historykowi Dervanowi zaś. któremu marzy się proste. ciche życie. władca zleca spisanie opowieści tajemniczego barda. Uczony zostaje wciągnięty w skomplikowaną polityczną intrygę. Czy teraz na jaw wyjdą i jego najskrytsze sekrety?

W tym magicznym świecie. pełnym koszmarów i cudów. losy niezwykle barwnych postaci przeplatają się w głębokiej. wzruszającej opowieści o odwadze i wojnie. o zwykłych ludziach. którzy stają się bohaterami. o ich życiu. które przechodzi do legendy.

O Pladze olbrzymów:

Epicka fantastyka przesiąknięta typowym dla Kevina Hearne’a niesamowitym urokiem. dowcipem i pomysłowością. To nie powiew świeżego powietrza dla tego gatunku – to cholerny huragan! Rozkoszowałem się każdą stroną. – Jason M. Hough. autor bestselleru „New York Timesa” The Darwin Elevator.

Będziecie się śmiać. płakać i marzyć o musztardzie. a wszystko to przez tę dosłownie magiczną opowieść Kevina Hearne’a i jego nową. barwną fantastykę. Odkąd skończyłam czytać tę książkę. mam poważne objawy odstawienia. Nie chcę wychodzić z tego świata. – Beth Cato. autorka Breath of Earth oraz The Clockwork Dagger.

Plaga olbrzymów to imponująca. wciągająca fantastyka. opowiedziana tak sprytnie. że każdy z jej wielu wątków staje się ważny. osobisty i zapada w pamięć. Nie mogę się już doczekać następnego tomu! – James Islington. autor The Shadow of What Was Lost.

Plaga olbrzymów to dzieło wyjątkowe – jednocześnie bardzo aktualne i ponadczasowe. pionierskie i tradycyjne. łączące ducha fantastyki Tolkiena i Rothfussa. Rozliczne postaci zupełnie złamią wam serce. przypominając jednocześnie. co to znaczy być człowiekiem. Ta książka robi niesamowite wrażenie i na długo zapadnie wam w pamięć. – Delilah S. Dawson. autorka bestselleru „New York Timesa” Star Wars: Phasma

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


ISBN

9788381191630: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wichrowe-opowiesci-barbara-wrzesinska-magdalena-wrzesinska-133846u

Cena: Magdalena Wrzesińska


Wolrd of Warcraft: Cisza przed burzą

Autor: Christie Golden

Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu. ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana. otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn. król Wichrogrodu. i Sylwana Bieżywiatr. wódz Hordy i królowa Porzuconych. nie mają wiele czasu. by odbudować to. co zniszczyła wojna. i jeszcze mniej na opłakiwanie tego. co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła. że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite. w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

P

29.9: https://woblink.com/ebook/zakochani-po-uszy-jenn-mckinlay-128737u

Cena:


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9pewniak gimnazjalny geografia, topiel ćwiek, stacja muranow, laurelin paige grzeszny zdobywca pdf, grisza imię, leczenie uzależnionego umysłu, sapiens od zwierząt do bogów pdf chomikuj, jak nie zwariować ze swoim dzieckiem, szanchaj, helisa elsberg, might and magic 7 poradnik, lęk książka, lawa opowieść o dziadach, wojciech wrzosek, lucyna wiewiórska, irena chołuj…