Półksiężyc i gwiazda czerwona

Autor: Leon Kozłowski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

„Półksiężyc i gwiazda czerwona” to rzecz o planach i celach komunizmu – w tym przypadku w wydaniu bolszewickim. Mimo. iż opublikowana kilkadziesiąt lat temu. nie straciła na aktualności. także w odniesieniu do innych. obecnie propagowanych „form” komunizmu. podobnie jak bolszewizm wyrosłych z marksizmu. Ze wstępu autora: Jak w wiekach ubiegłych muzułmański półksiężyc. tak dziś czerwona gwiazda sowiecka jest godłem potęgi niosącej zagładę cywilizacji i kulturze świata chrześcijańskiego. I jak wówczas. tak też dziś narody i państwa Europy nie dorosły do zrozumienia naglącej konieczności solidarnej postawy i solidarnego działania przed obliczem

15: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-koszerna-rebeka-wolff-30040u

Cena:


Ziarenko prawdy

Autor: Ewelina Mazurek

Eli jest wrażliwym i radosnym chłopcem. jednak gdy na skutek usilnych próśb dostaje cybertrop. czyli okulary będące bramą do wirtualnego świata. zupełnie się zmienia. Staje się agresywny. leniwy. całe dnie spędza na graniu. zabijaniu potworów i zdobywaniu kolejnych umiejętności oraz odznaczeń w wirtualnej rzeczywistości. Prawdziwy świat. ludzie i dotychczasowe życie stają się dla niego nudni. Zaniepokojona mama szuka sposobów. by oderwać chłopca od gry. lecz na próżno. Aż za radą pewnego mądrego staruszka sięga po ostateczny argument – niszczy okulary syna. Eli nie może już grać. na nowo musi nauczyć się funkcjonować w prawdziwym świecie i może uda mu się zrozumieć. że jest w nim tak wiele ważniejszych spraw od technologii i jej dominacji nad światem…

Utw

19: https://woblink.com/ebook/swiat-wedlug-amelki-magdalena-niedzwiedz-30099u

Cena:


ISBN

9788377737989: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/rotmistrz-witold-pilecki-malgorzata-strekowska-zaremba-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-tomasz-laz-kasia-kolodziej-artur-gotard-30314u

Cena:


ISBN

9788364145063: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/przemiany-tom-ii–30046u

Cena:angry birds 2 poradnik, bezsens, detektyw pozytywka tekst pdf, pamięć absolutna schwarzenegger, kupisiewicz dydaktyka, payper, amor fati czasopismo, mały powstaniec pdf, doktor proktor i proszek pierdzioszek, wysoki zamek, ing globalnych możliwości, nanokrzemionka, metro 2033 epub, brzydki zły, lwów kres iluzji, procedury pielęgniarskie w chirurgii pdf, marek wierzba, gothic 2 nk porady, ksiazki podobne do greya, christine stephen king, bogdan zawadzki, bezpieczeństwo zdrowotne…