ISBN

9788365404671: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/przywracanie-mlodosci-cofnij-10-lat-w-tydzien-wydluz-swoje-zycie-i-zrzuc-tluszcz-brzuszny-cruise-jorge-136777u

Cena:


Data Driven Decisions

Autor: Michał Jan Lutostański

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie. kryzysy. zmiany w polityce i stylu życia sprawiły. że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania. Skończyła się. dająca poczucie pewności i kompetencji. era długookresowych strategii oraz obowiązujących przez dekady reguł czy podręczników marketingu. Pożegnaliśmy też raczej na dobre oswajanego przez dekady homo oeconomicus. Prawie żal tych przeczytanych grubych książek… W tym samym czasie – co jest powtarzane jak zdarta płyta – geometrycznie wzrosła liczba źródeł informacji. na podstawie których można podejmować dobre decyzje. Czy organizacje. firmy i marki jeszcze nad tym panują?

(…)

W 201

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalf


ISBN

9788365404671: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/przywracanie-mlodosci-cofnij-10-lat-w-tydzien-wydluz-swoje-zycie-i-zrzuc-tluszcz-brzuszny-cruise-jorge-136777u

Cena:


Kościelec

Autor: Jacek Bielawa

‚Kościelec’ Jacka Bielawy zwraca uwagę energią języka i energią wypowiedzi bohatera-narratora. który – rzecz ujmując w największym skrócie – opowiada o sobie. o swoim życiu. o przeszłości. o teraźniejszości. o spełnieniach i niespełnieniach. o powikłanych relacjach z ojcem i z partnerkami. Nosi imię Feliks. jest właścicielem „Fabryki”. czyli klubu fitness i ma czterdziestkę na karku.

Proza gęsta i zwarta. Powieść współczesna. problemy i znaki współczesności jak najbardziej znajome. Dynamiczna narracja ‚Kościelca’ jest ironiczna. często sarkastyczna. Feliks stara się znaleźć wytłumaczenie. „jak można nazwać te szalone ciągi zdarzeń. na które nie miał wpływu. jak alkoholik nie ma wpływu na ciągi alkoholowe?”. Zatem bohater mówi. mówi. mówi. roztrz

https://woblink.com/ebook/ostatni-worek-cementu-mateusz-wieczorek-136980u: https://woblink.com/product-publication/download/136980/epub

Cena:


Wyzwolenie zwierząt

Autor: Singer Peter

Książka. która rozpoczęła rewolucję i zainicjowała powstanie ruchu obrońców praw zwierząt.

W 1975 roku. wraz z ukazaniem się Wyzwolenia zwierząt w Stanach Zjednoczonych. miliony ludzi poznało szokującą skalę wykorzystywania zwierząt – na fermach przemysłowych i w laboratoriach. Peter Singer. analizując ludzkie okrucieństwo. wskazywał na rodzaj „etycznej ślepoty” i wzywał do działania. Dowodził. że wszystkie istoty zdolne do cierpienia zasługują na równe traktowanie i że jedynym sensownym traktowaniem zwierząt – w tym i ludzi – jest takie. które maksymalizuje dobro i minimalizuje cierpienie.

Dziś nastawienie do zwierząt w dużej mierze się zmieniło. ale ciągłe znęcanie się nad nimi w fabrykach mięsa i używanie ich jako narzędzi do badań pokazują. że podstawowe idee Singe

20: https://woblink.com/ebook/sport-i-czas-wolny-w-perspektywie-interdyscyplinarnej-dorota-nowalska-kapuscik-red-grzegorz-libor-praca-zbiorowa-136772u

Cena:bajka piotrus pan, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, interwencja kryzysowa książka, zadania tekstowe z matematyki klasa 3 mnożenie i dzielenie pdf, trollsky wykute w ogniu, miłość leczy rany, poradnik elektryka pdf, rafik schami, joanna jaroszewska, melissa darwood gordian pdf, logistyka pdf, mikroekonomia varian pdf, poradnik przezwajania silników indukcyjnych, gwara rzeszowska, perwersyjna milosc laurelin pdf, encyklika centesimus annus, tajemnica szczęścia cuda, nikt się nie dowie opinie, stulecie winnych 2 pdf, badanie focusowe…