Spalone mosty

Autor: Eileen Curtright

W małym miasteczku nic się nie ukryje. Komuś takiemu jak Rebecca może to przysporzyć sporo kłopotów.

Ward w amerykańskim stanie Nebraska. rodzinne miasto Rebekki Meer. jest małe ‒ tak małe. że nawet po mocno zakrapianym babskim wieczorze Rebecca nie może przemknąć do domu. nie wpadając po drodze na trzech znajomych. Nadszarpnięta reputacja jest jednak jej najmniejszym zmartwieniem. Lekarz kierujący kliniką leczenia bezpłodności. w której Rebecca pracuje. najwyraźniej postradał zmysły. a jego szalone wybryki mogą oznaczać koniec ich przedsiębiorstwa. Jej były chłopak. odnoszący aktualnie gigantyczne sukcesy. zjechał z powrotem do rodzinnego miasta i jakimś cudem został nauczycielem jej uczęszczającego do piątej klasy syna. który teraz zadaje niezręczne pytania o zakończenie ich związku. Reb

0: https://woblink.com/ebook/psychologia-inwestowania-czyli-o-niedoskonalych-ludziach-uniwersalnych-zasadach-i-efektywnym-dzialaniu–31534u

Cena:


„Czekiszczak” Biografia gen. broni Czesława Kiszczaka DODRUK

Autor: Lech Kowalski

Biografia Kiszczaka to historia PRL w pigułce. ze zbrodniami. skrytobójczymi mordami. torturami. walkami bratobójczymi. pałowaniem. aresztami. więzieniami i innymi bezeceństwami. w tle. z udziałem bohatera niniejszej książki.

Generał Czesław Kiszczak to typowe dziecię enkawudowsko-ubeckie. wyrosłe na piersi czołowych zbrodniarzy z sowieckich służb specjalnych. których przysłano do powojennej Polski. by wespół z rodzimą bezpieką cywilną i wojskową oraz pepeerowskimi komunistami współtworzyli świat pełen iluzji ideologicznych i zakłamania bolszewickiego. „Cyngiel”. „najgroźniejszy egzekutor generała Jaruzelskiego”. jak określili go generałowie wojska ludowego. z którymi rozpocząłem rozmowy na początku lat 90. minionego wieku. Przyznaję. że uczynił

:

Cena:


Spirytyzm i życie pozagrobowe

Autor: Angelo Zacchi

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Spirytyzm i życie pozagrobowe. Dowody na prawdziwość zjawisk świadczących o dalszym życiu po śmierci fizycznego ciała. Książka zajmuje się następującymi tematami: Spirytyzm a dowód empiryczny dalszego życia. Sprzeczne poglądy na rzeczywistość zjawisk mediumicznych. Oszustwa mediów. Niezaprzeczalna prawdziwość licznych zjawisk mediumicznych. Zjawiska spirytystyczne w przeszłości. Tłumaczenie zjawisk mediumicznych. Niektóre wskaźniki naturalnego pochodzenia zjawisk mediumicznych. Mediumizm i polimorfizm jaźni. Mediumizm i kryptomnezja. Mediumizm i telepatia. Zjawiska mediumiczne sensytywne. Fenomenologia fizyczna mediumizmu. Niektóre zarzuty przeciwko interpretacji

12: https://woblink.com/ebook/wizja-krasinskiego-wilhelm-adolf-bruchnalski-31621u

Cena:


Pamiętnik 3

Autor: Henryk Grynberg

W niniejszym tomie swoich pamiętnikarskich zapisków. datowanych od kwietnia 2014 do lutego 2017 roku przeważnie w McLean pod Waszyngtonem. Henryk Grynberg. prozaik. poeta i eseista. dobitnie komentuje bieżące gry polityczne i międzynarodowe. rewidując przy tym doniesienia mediów. zwłaszcza dotyczące Żydów i Izraela. Dzieli się wrażeniami z wydarzeń kulturalnych i lektur – zwłaszcza na temat Holokaustu – oraz spotkań z czytelnikami. I jak zwykle energicznie polemizuje. Wspomina ludzi. którzy z jego świata odeszli. żegna tych. którzy – coraz częściej – odchodzą. A jednocześnie uważnie obserwuje przyrodę i z poetycką wrażliwością oraz dowcipem i wdziękiem opisuje faunę swojego zakątka. „bezdomne” lisy i sarny – z przychówkiem – które regularnie odwiedzają zapuszczony. zaciszny backyard za oknem jego gabinetu. „towarzysząc” mu godzinami przy pracy. Dramatyczna kompozycja tych emocjonalnych zapisków sprawia. że czyta się je nie jak fragmenty rzeczywistości. lecz fascynującą całość.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 44.9


ISBN

9788301194192: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/efektywnosc-energetyczna-w-dzialalnosci-gospodarczej-jan-gorzynski-31577u

Cena:


Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

Cena:słownik frazeologiczny pdf, philip roth kompleks portnoya, krzyzowka dla dzieci, upiorny dom, geneza nienawiści online, żeglarz jachtowy książka, milan kundera żart, leanne banks, porąb i spal pdf, feel again, autor komedii miarka za miarkę, piotr sojka, myśl nowoczesnego polaka, posłuszna żona pdf, historia żółtej ciżemki autor, kontrola emocji, biomedyczne podstawy rozwoju i wychowania…