ISBN

9788380643611: Wydawnictwo

Format

12.5: https://woblink.com/ebook/dzieje-lisowczykow-w-czterech-tomach-tom-ii-wojciech-dzieduszycki-wojciech-debolecki-32131u

Cena:


Wspomnienia z martwego domu

Autor: Fiodor Dostojewski

Wspomnienia z martwego domu to najbardziej osobiste dzieło Fiodora Dostojewskiego.

W 1849 roku Dostojewski za przynależność do Koła Pietraszewskiego został skazany na karę śmierci przez rozstrzelanie. W ostatniej chwili car zamienił ją na więzienie połączone z ciężkimi robotami. Pisarz przebywał na katordze cztery lata. a doświadczenia zebrane w tym okresie pozwoliły mu przedstawić w powieści obraz życia w syberyjskim więzieniu.

Swoje wspomnienia Dostojewski wkłada w usta szlachcica skazanego za zabójstwo żony na dziesięć lat ciężkich robót. Opisuje zwyczaje panujące na katordze. relacje między współwięźniami. ich historie. zachowania. postawy i charaktery. przedstawia różne fragmenty katorżniczego życia (pobyty w szpitalu. handel wódką. święta. ka

31.5: https://woblink.com/ebook/jak-schudnac-gdy-dieta-nie-dziala-anna-powierza-32180u

Cena:


Świetlany mrok II

Autor: Krzysztof Bonk

Świetlany mrok II – to początek drugiej sagi światła i mroku. Tym razem historia stanowi zarówno prequel. jak i sequel do wydarzeń z pierwszej części. Świetlany mrok to tradycyjnie wartka akcja. duża doza erotyki oraz walki w gęstej sieci spisków i zdrad.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


L’Affaire Lerouge

Autor: Émile Gaboriau

Célestine Lerouge. veuve. est retrouvée égorgée avec une sauvagerie effroyable. Tous les indices conduisent à un jeune homme de bonne famille. Mais quelle est la vérité? «L’affaire Lerouge» est le premier roman « judiciaire » français. Son auteur. Émile Gaboriau. crée une intrigue policière où se mêlent la construction astucieuse et l’histoire amoureuse.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9the talos principle poradnik, wydawnictwo copernicus center press, najdluzsza noc, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, olga hund, cicha nic, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry, wiedzmikolaj, barbara rozklad, neonatologia szczapa pdf, fizjologia człowieka górski pdf, gleboznastwo, komisja nadzoru bankowego…