EPUB.MOBI

32127: 11.9

https://woblink.com/product-publication/download/32127/epub

:

Cena:


Labirynt śmierci

Autor: Philip K. Dick

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Na planetę Delmak-O przybywa czternaścioro obcych sobie ludzi. Żaden z niech nie może ufać drugiemu. a śmierć może uderzyć w każdej chwili. Nie znają czekających ich zadań. a awaria przekaźnika wyklucza możliwość sprowadzenia pomocy. Wkrótce staje się dla nich jasne. że są obiektem jakiegoś doświadczenia. Na rozległej planecie uwagę przyciąga budynek kryjący tajemnice pchające kolonistów ku paranoi. Ginie pierwsze z nich. Bóg albo nie istnieje. albo postanawia unicestwić swoje stworzenia.

Doskonała powieść. w której mroczna atmosfera skrywa morderstwa. pytania o istnienie Boga i naturę rzeczywistości.

Dick prowadzi nas przez rzeczywistość i szaleństwo. życie i śmierć. grzech i zbawienie… jest naszym własnym Borgesem. Ursula K. Le Guin  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9wojna trzydziestoletnia prezentacja, kroniki akaszy a chrzescijanstwo, ewolucja pożądania pdf, biblioteka gazety wyborczej, quizy po angielsku, historia stanów zjednoczonych pdf, socjologia emocji, brooke mcalary, szamalek, cień śmierci, harry potter komnata tajemnic pdf, cmętarz, zadania z analizy matematycznej, charles wright mills, ślepnąc od świateł pdf, dramat zwierząt domowych, wydawnictwo naukowe pwn, marcin darmas, rynek finansowy pdf, szanowny panie gistapo, umarli tańczą, ibuk libr, pasiasta piżama, mahatma gandhi obywatelskie nieposłuszeństwo…