Mentalność założyciela jako podstawa sukcesu firmy

Autor: Chris Zook

Pokonaj bariery hamujące wzrost!

Dlaczego tak trudno jest osiągnąć i utrzymać opłacalny wzrost? Większość menedżerów zarządza swoimi firmami tak. jak gdyby rozwiązanie tego problemu leżało w środowisku zewnętrznym: znajdź atrakcyjny rynek. zbuduj odpowiednią strategię. zdobądź nowych klientów.

Jednak gdy Chris Zook i James Alen z Bain & Company bliżej przeanalizowali tę kwestię. okazało się. że za niezrealizowanie celów wzrostowych w 90 procentach odpowiedzialne są czynniki wewnętrzne. a nie zewnętrze – takie jak oddalenie się od pracowników pierwszej linii. problemy z odpowiedzialnością. mnożenie procesów i biurokracji. by wymienić choć kilka. Co więcej. niemal wszystkie firmy przechodzą przez ta

34.9: https://woblink.com/ebook/swieze-podejscie-do-e-mail-marketingu-wydanie-ii-pawel-sala-31583u

Cena:


Z kresów połabskich

Autor: Jan Grzegorzewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Z kresów połabskich: „Drogą handlową nadreńską. prowadzącą przez Turyngię do Moguncji. jechał na ośle św. Sturmiusz. apostoł Germanii. Było to w 736 r. Zbliżywszy się do przeprawy przez rzekę Fuldę. spotkał on wielką ilość Słowian. kąpiących się i pływających w rzece. „Na widok takiej mnogości ludzi nagich – powiada biograf tego apostoła – osioł. na którym siedział mąż Boży. zadrżał z przestrachu. a woń od nich przejęła grozą samego apostoła. Oni zaś. jako poganie. jęli urągać słudze Pańskiemu i zamierzali nawet nań uderzyć. lecz ręka Boska wstrzymała ich… To współczesne świadectwo jest bardzo ważne i wiarygodne. Stwie

39: https://woblink.com/ebook/sledzenie-poczatku-narodow-slowianskich-wawrzyniec-sawicki-31618u

Cena:


Lekkomyślna obietnica

Autor: Kasey Michaels

Darby Travers. wicehrabia Nailbourne. obiecuje wojskowemu chirurgowi Hamiltonowi. że w razie najgorszego zaopiekuje się jego kilkuletnią córką. Kiedy więc po dwóch latach zjawia się u niego dziewczynka o imieniu Marley Hamilton. Darby bez wahania dotrzymuje danego słowa.Nie wie jednak. jak postąpić z ciotką dziewczynki. panią Sadie Boxer. Ze względu na zasady przyzwoitości młoda i piękna wdowa nie może bowiem przebywać w domu rozchwytywanego w Londynie kawalera. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788380643703: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/koniec-swiata-wedlug-przepowiedni-sw-malachiasza-i-innych-jozef-jankowski-32324u

Cena:


ISBN

9788380644014: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/ubiory-w-polszcze-od-najdawniejszych-czasow-lukasz-golebiowski-32343u

Cena:


Metoda na wnuczkę

Autor: Marta Obuch

Adam Gryziewicz spotyka kobietę swych marzeń. ale zostaje przez nią źle zrozumiany i nagle z dentysty musi przeistoczyć się w romantycznego artystę malarza. Sprawa jest trudna. ponieważ powinien dysponować pracownią. na dodatek zobowiązał się przecież do wykonania portretu. choć nie potrafi rysować.

Jego wybranka. Ewa. to bystra osóbka. która również ma mnóstwo na głowie. Musi odnaleźć złodzieja zaginionego obrazu. uchronić brata przed zawarciem małżeństwa z pewną zołzą. wyswatać nieśmiałą przyjaciółkę i zrobić z niej zmysłową femme fatale. a przede wszystkim chce dać pstryczka w nos zapatrzonemu w siebie pseudoartyście.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. kiedy zza grobu odzywa się prababcia Matylda…

Wydawnictwo: Filia

Cena:kamienie na szaniec streszczenie polski na 5, rasmus ankersen, vaterland, konstytucja wolności hayek, opowieści niesamowite edgar allan poe, świadomą drogą przez depresję. wolność od chronicznego cierpienia, mapa vice city, nie etyczne, tango mrożek pdf, jerzy górski książka, wielki testament, mariamagdalena, cmętarz, elektroniczna biblioteka, adam zagajewski wiersze, dream again, king to pdf, antonio agnieszka siepielska, stanisław paciorek, gramatyka matura, dziedziczenie biologia, arabska córka pdf…