Wiersze wybrane

Autor: Tomasz Różycki

Tomasz Różycki jest jednym z najwybitniejszych poetów swojego pokolenia. Jego wiersze – doceniane zarówno w Polsce. jak i na świecie. mówią rzeczy przejmujące i ważne. dotykają realnego świata. opatrują jego rany. Są świadectwem siły słów właściwie użytych. Pokazują. że polszczyzna może stać się mową czegoś. co powinno zostać powiedziane. co jest konieczne jak oddech. ale wymyka się naszym codziennym – udręczonym i ogłupiałym – słowom.

Publikacja jest edycją autorskiego wyboru wierszy pochodzących ze wszystkich tomów lirycznych wraz z płytą rejestrującą głos Tomasza Różyckiego.

Książka będzie stanowiła kontynuację kolekcji Wydawnictwa a5 złożonej z tomów poetyckich z audiobookami. W serii ukazały się wybory Wisławy Szymborskiej. Julii Hartwig. Sta

31: https://woblink.com/ebook/mity-narodow-europy-jan-tetter-138696u

Cena:


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:ostatni rozkaz, omówienie seriali, zuzia łapicka, władza odniesienia, chłopi jesień, psychologia podręcznik dla studentów kierunków medycznych pdf, quo vadis audiobook, mróz rewizja pdf, zabij lalke, rybak znad morza wewnętrznego, szamanka, polskie pisarki obyczajowe, fotografie które nie zmieniły świata, elportal.pl, fabryka słów sp. z o.o., jak korzystać z ebooka, samouczek języka angielskiego, zedlitz, obfitość, dylemat paris pdf, anatomia i fizjologia człowieka michajlik pdf, emil zegadłowicz wiersze, husaria historia…