ISBN

9788366099098: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/krucjata-modliwy-modlitewnik-maria-od-bozego-milosierdzia-137498u

Cena:


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawartych w kodach paskowych i etykietach kodowanych elektromagnetycznie.

Okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych musi przeprowadzić każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych. Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9



sally goddard, jerzy chociłowski, elżbieta korolczuk, leszek leszczyński, bez skrupułów pdf, barbara jabłońska, prawo karne kazusy, nowe państwo w polsce, struktura zawodowa, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych pdf, twierdza z trylogii, praca głęboka, polityka polska i odbudowanie państwa, dale carnegie jak przestać się martwić i zacząć żyć pdf, fizjoterapia po angielsku, 365 dni kontynuacja, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, egzemplum, lech gardocki prawo karne pdf, ebook english, idealny mężczyzna, zuzanna łapicka dzieci, polski el greco…