ISBN

9788380643284: Wydawnictwo

Format

19.7: https://woblink.com/ebook/wieszczba-krwawej-glowy-diaboliczny-romans-upiorny-andrzej-sarwa-30174u

Cena:


:

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


Medyczne skutki terroryzmu

Autor: Przemysław Guła

Na rynku wydawniczym istnieje szereg cennych publikacji poświęconych zjawisku terroryzmu. „Medyczne skutki terroryzmu” nie są jednak publikacją konkurującą z większością literatury przedmiotu. ponieważ skupiają się na reagowaniu na następstwa zamachów.

Poza pracą służb kontrterrorystycznych i policyjnych miejsce zamachu jest polem działania służb ratowniczych. To także zagadnienia związane z koordynacją działania służb ratowniczych od etapu dysponowania. kierowania akcją ratowniczą. pracą szpitali aż do roli medycyny sądowej w kontekście identyfikacji ofiar i oceny mechanizmów urazu. W publikacji uwzględniono także zagrożenia o charakterze CBRN oraz możliwości cyberataków na sieci teleinformatyczne ochrony zdrowia.

40: https://woblink.com/ebook/apostol-kazachstanu-i-swiadek-ewangelii-aleksander-posacki-30325u

Cena:


Twórz własne gry komputerowe w Pythonie

Autor: Al Sweigart

Z książki Twórz własne gry komputerowe w Pythonie dowiesz się. jak tworzyć gry komputerowe w tym popularnym języku programowania. Nawet jeżeli jest to twoje pierwsze spotkanie z programowaniem.

Zaczniesz od klasycznych gier. takich jak Szubienica. Zgadywanka Liczbowa oraz Kółko i Krzyżyk. aby następnie zająć się pisaniem bardziej zaawansowanych programów: poszukiwania skarbów w trybie tekstowym i animowanej gry zręcznościowej z efektami dźwiękowymi. Jednocześnie poznasz najważniejsze pojęcia programistyczne i matematyczne. które pomogą ci wykonać kolejny krok w karierze programisty.

Analizując wnikliwie kod wszystkich prezentowanych gier zdobędziesz solidne podstawy nie tylko w Pythonie. ale również w dzie

:

Cena:


ISBN

9788375156683: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/swiatlo-ktore-utracilismy-jill-santopolo-30963u

Cena:jak napisac wyjasnienie, jak facet z facetem pdf, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, davidem icke, the disaster artist henry, jak wyluzowac, alvin schwartz, angielski w biznesie pdf, uzdrawiajacy sen, tomasz turek, państwowe wydawnictwo ekonomiczne, 365 dni 2 książka, borelioza koinfekcje, wałęsa człowiek z teczki pdf, podstawy angielskiego pdf…