Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:


Humor świętych

Autor: Henryk Bejda

„Smutny święty to żaden święty” – twierdził najweselszy święty. Filip Neri. Wesołość zalecał innym. bo uważał. że „smutek szkodzi duszy”. Weźmy to sobie wszyscy do serca. Zresztą katolicyzm był. jest i zawsze będzie religią radości. Dobra Nowina jest przede wszystkim Radosną Nowiną. a „nasza radość to najlepszy sposób głoszenia chrześcijaństwa”. jak uważała św. Matka Teresa z Kalkuty

Przekazuję w ręce drogich Czytelników bukiet dowcipów o świętych. błogosławionych i sługach Bożych. kawałów przez nich samych obmyślonych lub przez nich opowiadanych. zabawnych przejęzyczeń i śmiesznych żartów sytuacyjnych. Czytajmy zatem. radujmy się i chwalmy Pana. dzielmy się nimi z bliźnimi.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 19.9spore faza kosmosu, problemy mieszkania w igloo, pedagogika specjalna pdf, pediatria kawalec pdf, metody ekonometryczne, nick i norah, wiktor fiszman, bajka o brzydkim kaczątku, dynastia miziołków cała książka pdf za darmo, kroniki rodu drake ów, kruche jak lód: walka o złoto, włodek markowicz książka, wypalony znak, biologia sprawdzian ewolucja, niepróżnujące próżnowanie, niemiecki medyczny, zderzenie kultur, łowcy wilków…