ISBN

9788380739703: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-niebem-a-niebem-o-sullivan-joanne-128423u

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/128733/epub

1:

:

Cena:


Skrzywdzona

Autor: Natasha Preston

Scarlett Garner nie pamięta nic sprzed swoich czwartych urodzin. Gdy tylko próbuje wydobyć z pamięci jakieś wspomnienia. ból głowy staje się nie do zniesienia. Powoli więc godzi się z tym. że jakaś jej część przepadła na dobre. Kiedy w jej szkole zjawia się nowy uczeń. który próbuje pomóc Scarlett w odzyskaniu wspomnień. dziewczyna zakochuje się w nim bez pamięci. Wydaje się. że wszystko zmierza w dobrą stronę. ale wówczas wypadek samochodowy powoduje pojawienie się przebłysków dawno zapomnianych wydarzeń. Czy na pewno jednak chciałaby je pamiętać? Dobrze. że w tym trudnym czasie może liczyć na Noaha. który oferuje jej takie wsparcie. o jakim marzyłaby każda z nas. Tylko że powody jego zaangażowania stają się coraz bardziej niejasne…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.99księżycowe miasto sarah j maas, gyorgy lukacs, książka benedykta xvi, królestwo popiołów ebook, maciej raniszewski, władca pierścieni audiobook, katarzyna bem, zywoty swietych panskich, piękny drań christina lauren pdf, krzysztof beśka, gothic 3 morderstwo, freedisc.pl jak pobierać, fizyka gimnazjum pdf, mundra, raport mcnamary, historia wychowania pdf…