:

:

Cena:


Zaczarowana codzienność. czyli bezwstydnie optymistycznie o życiu. Zeszyt 2

Autor: Agnieszka Korzeniewska

„…Agnieszka jest bardzo specyficzną osobą. żyje dniem. cieszy się z drobiazgów i stara nie rozkładać kłopotów na części pierwsze i dobijać siebie. Pokazuje nam na swoim blogu i w książkach z cyklu Zaczarowana codzienność. jak znaleźć pozytywy w codziennych sytuacjach. jak się nimi cieszyć i jak „chwytać” dzień. Bardzo podoba mi się forma książek – są nasze wspólne. Autorki i nasze. czytelników. Agnieszka Korzeniewska dzieli się z nami swoimi myślami. opiniami. rozważaniami. słowem zdarzeniami ze swojej codzienności i pozostawia nam miejsce na własne notatki. rysunki. podsumowania. Książeczki stają się naszymi pamiętnikami codzienności – bardzo podoba mi się to rozwiązanie….”

Anna Ciesielska 

www.markietank

28: https://woblink.com/ebook/kirkhammer-wojciech-ryszard-karolak-30462u

Cena:


Poszukiwana

Autor: Dean Koontz

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Jedna z najlepszych książek roku według portalu Bookpage.

Lektura obowiązkowa dla miłośników mrocznych kryminałów psychologicznych. jak również dla wielbicieli współczesnej literatury z elementami grozy i niesamowitości.

Dziewczyna. która powiedziała śmierci NIE

Bibi Blair jest energiczną. wesołą i dzielną młodą kobietą… Tyle. że właśnie dowiedziała się od lekarza. iż został jej rok życia.

Jej odpowiedź brzmi: „Zobaczymy”.

Nagłe ozdrowienie Bibi zadziwia cały świat medyczny. Dziewczynę pochłania jednak obsesja. że została oszczędzona po to. by ocalić także kogoś innego. Kogoś o nazwisku Ashley Bell…

Ale ocalić przed czym? Przed kim? I kim jest Ashley Bell?

Odnalezienie jej staje się dla Bibi obsesją. Wkracza na drogę pełną niebezpieczeństw. zarówno nadprzyrodzonych. jak i zupełnie namacalnych.

Błyskotliwie poprowadzona. porywająca opowieść o fascynującej bohaterce wplątanej w zawiłą. misternie utkaną historię naszpikowaną zwrotami akcji.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


Leczenie bólu

Autor: Łukasz Wordliczek

III wydanie bestsellerowej książki przygotowane przez ceniony zespół specjalistów.

Leczenie przeciwbólowe jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Ból przewlekły. przetrwały i nawracający jest znaczącym problemem zarówno dla pacjentów. jak i systemów opieki zdrowotnej.

W publikacji opisano mechanizmy powstawania bólu. jego charakter i rodzaje w różnych zespołach chorobowych. farmakologię oraz najnowsze metody uśmierzania bólu. Czytelnicy znajdą również w książce algorytmy. zalecenia i rekomendacje.

Interdyscyplinarne kompendium jest adresowane do lekarzy wszystkich specjalności. z pewnością zainteresuje również studentów medycyny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139niepokorna królowa pdf, podstawy seksuologii pdf chomikuj, www biblrac pl, agnieszka jucewicz czując, sposób na elfa książka, ajahn brahn, misje gta vc, rozwój zawodowy definicja, biały kruk stasiuk, rozmowy z rodzicami, miłoszewski kontra, ćwiczenia ortograficzne klasa 3 do wydruku, dam ci to wszystko, królewska historia queen, oskar i pania róża pdf, silent hill downpour poradnik, na miarę komedia…