https://woblink.com/product-publication/download/17632/pdf

1:

:

Cena:


Księga patronów

Autor: Marek Latasiewicz

„Ty jesteś Piotr [czyli Opoka] i na tej opoce zbuduję Kościół mój” (Mt 16.18) – wraz z imieniem Piotr otrzymał wskazanie swego powołania. Mądry wybór imienia i świętego patrona wyznacza wzór. ku któremu warto podążać. Księga patronów stanowi niezrównane kompendium wiedzy o imionach. świętych i uroczystościach z nimi związanych. To doskonały przewodnik dla mądrych rodziców. którzy chcą wybrać swemu dziecku imię nie tylko pięknie brzmiące. lecz także wskazujące orędownika i opiekuna ich potomka. Również w sakramencie bierzmowania odpowiedzialne przyjęcie imienia staje się drogowskazem ku świętości i świadczy o dojrzałej wierze.Księgę patronów to zajmująca lektura dla wszystkich zainteresowanych żywotami świętych. Stanowi ona przebogaty zbiór informacji o tym. jakich spraw. rzeczy. zawodów i

https://woblink.com/product-publication/download/18792/epub: 1

Cena:


ISBN

9788379004218: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/skarby-cara-aleksandra-wojciech-motylewski-17823u

Cena:


1

:

:

Cena:


Dwa lata. osiem miesięcy i dwadzieścia osiem nocy

Autor: Salman Rushdie

Erudycyjna baśń dla dorosłych o ponadczasowej miłości i odwiecznych konfliktach. ścieraniu się wielkich idei i triumfie rozumu nad fanatyzmem i nietolerancją.

W roku 1195 pod domem Ibn Ruszda zjawia się dziewczyna imieniem Dunia. którą filozof przyjmuje pod swój dach. nie podejrzewając. że jest dżinniją. istotą z dymu bez ognia. księżniczką Peristanu. czarodziejskiej krainy zaludnionej dżinnami. ifrytami i pomniejszymi demonami. I choć związek tej specyficznej pary nie trwa długo. dzięki spektakularnej płodności Duni jego owocem jest liczna gromada nie w pełni zwyczajnych dzieci. Tysiąc lat później ich potomkowie. nieświadomi początkowo swych nadnaturalnych mocy. odegrają kluczową rolę w wojnie. która rozegra się na Ziemi i będzie trwała dwa

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9streszczenie lektury dzieci z bullerbyn, socjologia sportu, kardiologia dziecięca, testy postępowanie administracyjne, worms 4 totalna rozwałka, denis urubko skazany na góry, damian dawid nowak, niewola tatarska, ziemia planeta ludzi antoine de saint exupéry, muza burton, dieta w ciąży zdrowe przepisy na 9 miesięcy pdf, sorry memory, kusicielki, gazeta dobre rady, turystyka kurek pdf, mit przedsiębiorczości audiobook, to moje życie 216, grzegorz pawlak lektor, sven hassel książki, pola roxa…