Broken Silence Tom 2

Autor: Natasha Preston

Od wyjazdu Oakley. jej mamy i brata do Australii minęły już cztery lata. Nieuchronnie jednak zbliża się data procesu sądowego i Oakley postanawia wrócić do Anglii. by ostatecznie zamknąć makabryczny rozdział swojej historii. Teraz będzie musiała stawić czoła dwóm mężczyznom. którzy ją skrzywdzili… i jednemu. którego skrzywdziła ona. Jej miłość do Cole’a nigdy nie wyblakła. ale jego uczucia mogły się przecież zmienić. Czy dla tego związku jest jeszcze jakaś nadzieja? UWAGA! Książka zawiera bonus dla czytelniczek serii Silence: Silent Night – specjalne opowiadanie o dalszych losach głównych bohaterów!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


https://woblink.com/product-publication/download/126973/epub

1:

:

Cena:atopowe zapalenie skóry dieta pdf, historia medycyny, zestaw ćwiczeń odchudzających, halina sienkiewicz jarosz, arkadiusz karwacki, jarosław duś, porwania baltazara gąbki, jack reacher adres nieznany, mobi banking, krajowa administracja skarbowa pdf, choroba radiacyjna, psychologia społeczna książki, chylka kolejnosc, kapitan tadeusz wrona, pwsz biblioteka kalisz, imponderabilium, krzyżówki pdf…