Codziennie o krok do przodu. Proste sposoby na lepsze wykorzystanie każdego dnia

Autor: David Horsager

Codziennie o krok do przodu przedstawia praktyczne sposoby organizacji pracy. dzięki którym staniesz się skuteczniejszy i bardziej efektywny. zachowując przy tym dobre relacje z innymi ludźmi zarówno w obszarze życia zawodowego. jak i osobistego.

Znajdziesz tu opis strategii takich jak określenie DWZ (Działań Wywołujących Zmianę). użycie mapy myśli czy opracowanie krótkiego planu 90-dniowego. Książka motywuje do stworzenia własnej wizji i osiągnięcia zamierzonych celów z wykorzystaniem powyższych metod. Jest to zbiór zasad. które wskażą ci najszybszą i najłatwiejszą drogę do sukcesu.

Książka wprowadzi ład do twojego codziennego planu. nauczy cię systematyczności i pobudzi do działania.

Mistrzowski poradnik zarządzania czasem stworzony przez wybitnego specjalistę od relacji biznesowych na podstawie własnych doświadczeń. Zaskakująco prosty i praktyczny – zamiast wydumanych teorii i zaleceń znajdziecie tu krótkie porady i techniki gotowe do wprowadzenia w życie. Nawet ja postanowiłem skorzystać z kilku z nich 🙂 Szybko. skutecznie i z szacunkiem dla innych – będziecie tak działać po jego przeczytaniu.

Łukasz Jakóbiak

twórca internetowego talk-show 20m2. mówca motywacyjny

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 29.9


Wydawnictwo

PWE: Format

140319

https://woblink.com/product-publication/download/140319/pdf: 1

Cena: Łukasz Węsierski


https://woblink.com/product-publication/download/138135/epub

1:

:

Cena:


Wędrówka Anamaru i inne opowiadania

Autor: Tomasz Mroczkowski

Londyńczyk. który nie może znaleźć szczęścia w życiu osobistym. wplątany w polityczne rozgrywki absolwent historii. młody Egipcjanin wyruszający w podróż. która ma odmienić jego życie. opętany żądzą zemsty mieszkaniec miasta przyszłości i mała dziewczynka. która staje się ofiarą swojej matki… Pięcioro różnych bohaterów. pięć różnych czasów historycznych. pięć różnych miejsc. I jedno pytanie: czy świat. w którym żyjemy. naprawdę jest najlepszym z możliwych?

„Wędrówka Anamaru i inne opowiadania” to utkana z burzliwych ludzkich losów narracja o problemach od lat dręczących ludzkość. Złudzenie wolności. brutalna walka o przetrwanie. niebezpieczeństwa technologicznego postępu. samotność w postmodernistycznym świecie… W tych pełnych g

28: https://woblink.com/ebook/slonce-tebrizu-julia-samadi-138370u

Cena:


ISBN

9788381033916: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/co-kupowac-by-jesc-zdrowo-shopping-iq-agnieszka-pajak-137884u

Cena:


ISBN

9788379760268: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/siedem-cudow-agata-przybylek-137443u

Cena:


ISBN

9788380755871: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ta-jedna-milosc-dorota-milli-137838u

Cena:geneza stary człowiek i morze, deutsche nasz, ogród biodynamiczny, teksty piramid, środki wziewne, zle miejsce haner pdf, charakterystyka bohaterów ferdydurke, seria czytam sobie poziom 1, folwark zwierzęcy ebook, szymon liebert, metoda case study w pielęgniarstwie, opowieści z meekhańskiego pogranicza pdf, marek kulus, piotr lesiak, cena wolności 15, posłuszna żona pdf, jonathan crary, papież innocenty, lubiekiedy com, piosenko, dobre życie…