ISBN

9788320053661: Wydawnictwo

Format

129: https://woblink.com/ebook/250-badan-laboratoryjnych-kiedy-zlecac-jak-interpretowac-rene-caquet-30220u

Cena:


Nowe technologie a sektor finansowy

Autor: Włodzimierz Szpringer

Firmy FinTech działające na rynku finansowym stanowią nową. szczególną kategorię parabanków. Ich cechą szczególną jest wykorzystanie nowoczesnych technologii komputerowych oraz sieciowych do projektowania usług i dodawania nowych ogniw w łańcuchu wartości. Bez internetu i cyfryzacji. a także nowych doświadczeń. nawyków i zaufania konsumentów świadczenie tych usług nie byłoby możliwe.

Dzięki technologii ICT i zaawansowanemu oprogramowaniu komputerowemu. firmy FinTech oferują nowe usługi (np. bankowe. ubezpieczeniowe. inwestycyjne czy płatnicze). których nie świadczą tradycyjni. licencjonowani usługodawcy. Poszerzają się ramy „obchodzenia” prawa bankowego. przy czym coraz trudniejsze staje się wykazanie. że dzieje się to na granicy prawa

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/30463/epub

1:

:

Cena:


Donald Trump

Autor: David Cay Johnston

Donald Trump. Jak on to zrobił? to efekt ponad trzydziestoletniego śledztwa dziennikarskiego. fascynujący obraz wpływów i metod działania kontrowersyjnego przedsiębiorcy i celebryty.Czego nauczył się od dziadka. nielegalnego imigranta z Niemiec. który wzbogacił się na budowaniu burdeli w czasach gorączki złota? Czy zostałby potentatem na rynku nieruchomości. gdyby nie współpraca z mafią i zatrudniani na czarno Polacy? Dlaczego dzwonił do magazynów plotkarskich. opowiadając o swoim nieistniejącym romansie z Carlą Bruni? Czemu hodował kozy na polu golfowym? Czy naprawdę jest miliarderem?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


Z błyskawicą na tygrysy

Autor: Janusz Rola Szadkowski

Dzienniki. które przeleżały na strychu siedemdziesiąt lat w końcu ujrzały światło dzienne…

Uratowane przed zapomnieniem Dzienniki powstańca to unikalne i wyjątkowe pod każdym względem świadectwo dramatycznych dni. Zapiski przenoszą nas do czasów warszawskiego zrywu 1944 roku.

Kiedy zaczęła się wojna autor miał piętnaście lat. Szybko wciągnął się w konspirację. by w chwili wybuchu powstania warszawskiego stanąć z „błyskawicą” w ręku w ochronie Komendy Głównej AK. 

Janusz Rola Szadkowski oprócz sugestywnego opisywania wielu bojowych akcji. przyglądał się też codziennemu życiu Warszawy. które często oznaczało walkę o byt i przetrwanie w tragicznych warunkach zgotowanych przez okupanta. Zapis tych wydarzeń to gorzka relacja

29.9: https://woblink.com/ebook/przyjaciolki-agata-przybylek-natalia-sonska-30432u

Cena: Natalia Sońska


Pięć razy jeden

Autor: Grzegorz Noras

Chyba każdy zastanawiał się. jak by wyglądało jego życie. gdyby ożenił się z Baśką. najładniejszą dziewczyną z placu. Chyba każda zastanawiała się. jak wyglądałoby jej życie. gdyby wyszła za mąż za Witka. najbogatszego chłopaka w szkole. Chyba każdy zastanawiał się nad tym. co by zrobił. gdyby wygrał milion złotych. Czy nasze życie zależałoby od warunków. jakie stworzyliby nam nasi partnerzy? Jak byśmy się zmienili. mając miliony? Czy życie zmieniłoby nas. czy my życie? Każdy nosi w sobie potencjał osobowościowy zwany genami. Czy to jest ważne. gdy w życiu pojawiają się konkretne wybory? Ta książka na pewno do tego zainspiruje każdego czytelnika.

Co można powiedzieć o autorze książki. czyli o pisarzu? Przecież to nie jest zawód. Hemingway b

:

Cena:słowiański rodowód, zla julia pdf, angielski ebook, judenjagd, złączeni pokusą pdf doci, joanna balicka, alfred majewicz, tuwim twórczość, blade twarze, pani kebab, iże ci nie odpuszczę, teoria konfliktu społecznego, przyroda klasa 4 zadania, olimpijscy herosi zagubiony heros, syntetyczny bóg, charles bukowski kobiety.pdf, mózg rządzi chomikuj…