Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

 •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
 • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
 • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  :

  :

  Cena:


  ISBN

  9788380643826: Wydawnictwo

  Format

  8: https://woblink.com/ebook/tworca-religii-iranu-zaratusztra-i-jego-nauka-pawel-hulka-32332u

  Cena:


  Mirror. Mirror

  Autor: Cara Delevingne

  PRZYJAŹŃ. ZDRADA. OFIARA. TAJEMNICA.

  Red. Leo. Rose i Naomi to czwórka młodych przyjaciół. Są inni od pozostałych rówieśników. są odmieńcami. Nie wiedzą. kim są i kim chcą być. Zbliża ich muzyka. Wspólnie zakładają kapelę Mirror Mirror. Ale nie nacieszą się długo wspólną pasją…

  Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki. Pozostając w śpiączce. walczy o życie. Policja twierdzi. że była to nieudana próba samobójcza. Ale jej przyjaciele wcale nie są tego pewni. Każde inaczej reaguje na dramatyczne wydarzenia – Rose zaczyna imprezować jak szalona. Leo wpada w depresję. a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę. Czy Naomi się obudzi? Co zaprowadziło ją na granicę życia i śmierci? A może pytanie powinno brzmieć: kto?

  Odpowiedzi na pytania nie przyniosą n

  18.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-nawii-pati-maczynska-32359u

  Cena:


  Życie modelki

  Autor: Julia James

  Modelka Thea Dauntry ma jednego wroga – bezwzględnego biznesmena Angelosa Petrakosa. Pięć lat temu pozbawił ją pracy i domu. Dlaczego musiała spotkać go ponownie teraz. gdy po raz pierwszy w życiu poczuła się bezpieczna i planowała zacząć nowe życie…

  Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99  freud wstęp do psycho pdf, trąf, listy z zaświatów, czas morku, kontestacji, wyrok mróz chomikuj, wydawnictwo sub lupa, doping w sporcie, bajki pociag, makroekonomia krugman, ochroniarz meg adams pdf, geografia 2018, książka ewy chodakowskiej, larry reloaded…