Dekada. Tom 2. Na tropie

Autor: Michał Larek

Przełom lat 80. i 90. to nowa. bezlitosna rzeczywistość.

W niedbale dotąd prowadzonym śledztwie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny dochodzi do przełomu. Przy okazji wychodzą na jaw szczegóły śmierci pewnego bardzo dociekliwego dziennikarza. Komu zależało na tym. by uciszyć ambitnego redaktora?

Podejrzane związki gangsterów. policjantów i biznesmenów są tajemnicą poliszynela. Światem stróżów prawa okazują się rządzić zakulisowe gierki i korupcja. Koszmary. które zdarzały się tylko w filmach kryminalnych. nagle stają się realne. Atak na policjanta. porwanie. zabójstwo jego dziewczyny – dla komisarza Harrego to wszystko jest boleśnie dotkliwe. Ktoś czyhał na jego życie. pytanie tylko – przyjaciel czy wróg?

Konflikt dobra ze złem nie ma jasno ustalonych granic. każdy może się

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta!

Autor: Olivier Florant

Nie. przyjemność seksualna nie jest tabu w wierze katolickiej. I może być święta. Pragnienie fizyczne stanowi ważną sferę chrześcijańskiego małżeństwa. które nie ogranicza się do prokreacji. Książka ‚Nie psujcie sobie przyjemności. jest święta’otwiera horyzonty. które mogą zaskakiwać i szokować. Olivier Florant – chrześcijański doradca i seksuolog z odwagą rozmontowuje uprzedzenia wobec stanowiska Kościoła. który osądzany jest jako zacofany i wpędzający w poczucie winy. już z powodu samych tylko myśli.

„Wiele małżeństw wciąż jeszcze opiera się przyjęciu wulgarnej wizji seksualności proponowanej przez popkulturę i mass-media. Zarówno dla tych małżeństw. jak i dla wszystkich rozczarowanych i oszukanych przez obietnice rewolucji seksualnej książka Oliviera Floranta może być ważną pomocą. źródłem otuchy i inspiracji”. o. Jarosław Kupczak OP

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 32.99


Poznaj ćwiczenia typu mobility zwiększające ruchomość w stawach biodrowych

Autor: Beata Golberg

Staw biodrowym jako staw kulisty. umożliwia ruch we wszystkich płaszczyznach. Z e-booka dowiesz się. jakie ćwiczenia mogą zwiększyć efektywność Twojej terapii stawów biodrowych.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 9.9


Piastowskie strony

Autor: Anna Plenzler

Wycieczka po nowym Szlaku Piastowskim z przewodnikiem Anny Plenzler z pewnością wzbogaci i uporządkuje wiedzę turystów na temat pierwszej panującej w Polsce dynastii. Autorka zgodnie z koncepcją zrewitalizowanej trasy skupia się na tych pamiątkach minionych czasów. które powstały do śmierci ostatniego piastowskiego króla. oraz na instytucjach współczesnych traktujących o początkach polskiej państwowości. Oprócz informacji o obiektach ze szlaku. ciekawostek. artystycznych zdjęć i praktycznych map czytelnicy znajdą w przewodniku ciekawe wywiady z wybitnymi archeologami. których odkrycia i badania z ostatnich kilku dekad zmieniły obraz Polski sprzed tysiąca lat.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Miejskie Posnania

Cena: 35.1prawo transportowe pdf, mieszany system wyborczy, wojciech eichelberger książki, marzenie senne krzyżówka, paweł drobny, wyprawa błazna, 07 zgłoś się dlaczego pan zabił moją mamę, jan karski książka, anna waligóra, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, słodkie szaleństwo belle aurora pdf, magdalena sitek, odżywianie dla zdrowia paul pitchford, gazety do pobrania za darmo, mechanizmy obronne pdf…