Ortopedia Duttona t.4

Autor: Mark Dutton

Książka stanowi znakomite źródło wiedzy na temat szeroko pojętej ortopedii. Zarówno studenci fizjoterapii. jak i lekarze z zakresu rehabilitacji szybko i sprawnie znajdą w nim poszukiwane przez siebie informacje dotyczące przeprowadzania badania. formułowania oceny oraz wyboru sposobu postępowania w przypadku pacjentów z problemami ortopedycznymi.

Podręcznik został napisany w taki sposób. aby zainteresowany Czytelnik odnalazł w nim „krok po kroku” wszystkie wskazówki niezbędne do postawienia diagnozy. ustalenia rokowania oraz zaplanowania właściwej. w danym przypadku. strategii postępowania terapeutycznego i zabiegów terapeutycznych.

W 4 tomach znalazły się niezbędne informacje aby leczyć chorego i pomóc mu powrócić do normalnego ży

29.99: https://woblink.com/ebook/prywatne-zycie-sultanow-john-freely-29986u

Cena:


Antyk w malarstwie

Autor: Bożena Fabiani

Antyk w malarstwie to kolejna publikacja Bożeny Fabiani. Autorka tym razem sięga do tradycji mitologicznej w europejskiej sztuce nowożytnej. Przybliża dorobek kultury klasycznej na przykładach malarstwa. a niekiedy także rzeźby. Pokazuje trwałość tradycji. ciągłość wątków. które trafiły do sztuki głównie w okresie renesansu i zadomowiły się w niej na kilka następnych wieków. Autorka skupia się na objaśnieniu tego. co przedstawiają dzieła. jednak nie pomija także samych artystów. którzy je tworzyli. Wszystko po to. by ocalić choć cząstkę światowego dorobku malarstwa – bez znajomości mitologii nie można bowiem zrozumieć tysięcy obrazów wchodzących w skład kanonu sztuki europejskiej.

Poza śledzeniem tradycji mitologicznej w sztuce nowożytnej aut

24.9: https://woblink.com/ebook/pamietnik-nastolatki-13-julia-vi-beata-andrzejczuk-30022u

Cena:yeonmi park przeżyć, angora pdf, zbigniew kojs, marlena duda, składniki przyrody ożywionej, neurodydaktyka żylińska, księga modlitw, kryzys meskosci, audiobook tomek sawyer, bajki audiobook online, grefkowicz, do tejże, słownictwo rosyjskie, ebooki pdf, zbieg okolicznosci, toksyczni ludzie książka, mozg sie myli, jakub dymek…