Liczby zdrowia. Numerologia w procesie leczenia

Autor: Kuklińska-Woźny Violetta

Poznaj przyczyny powstawania chorób i spójrz na stan zdrowia w świetle numerologii. medycyny wschodu i zachodu. Z książki dowiesz się. jak zbudować diagram energetyczny na podstawie danych personalnych oraz co liczby mówią o Twojej podatności na konkretne schorzenia. Poznasz również korzyści. które możesz wyciągnąć z przebytych schorzeń. Autorka podpowiada także. jak możesz wykorzystać jogę. pilates i inne ćwiczenia do podtrzymania dobrego stanu zdrowia. Prezentuje liczne korzyści płynące z uzdrawiających medytacji i technik relaksacyjnych. W dokonaniu diagnozy własnego stanu zdrowia pomoże Ci wykaz najpopularniejszych chorób wraz z analizą. w jaki sposób je sami wywołujemy oraz w jaki sposób możemy się ich pozbyć. Liczy się

19.1: https://woblink.com/ebook/zaklinacz-dusz-przeprowadzanie-w-zaswiaty-janczarska-izabela-136259u

Cena:


Świnie w kinie?

Autor: Krzysztof Trojanowski

Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

Praca zawiera dokładną charakterystykę r

:

Cena:


Tarot i astrologia w praktyce

Autor: Beata Matuszewska

Czy wyciągnięcie jednej karty z talii Tarota pozwoli na przewidywanie przyszłości? Czy znajomość ascendentu. pozycji Słońca i Księżyca w horoskopie wystarczą. by kogoś naprawdę dobrze poznać?

Tarot i astrologia to dwie potężne sztuki wróżbiarskie. Przekonaj się. co zyskasz z ich połączenia:

Rzetelny poradnik o dwóch. uzupełniających się sztukach dywinacyjnych pozwalających przewidywać przyszłość.

 • Możliwość dokonywania trafnych interpretacji – dzięki astrologicznej precyzji i intuicji Tarota określisz czas przyszłego zdarzenia i otrzymasz o wiele bogatsze i głębsze jego zrozumienie.
 • Świadomość. jak np. tarotowe Buławy. będące odpowiednikiem astrologicznego żywiołu ognia. wpływają na Twój temperament.
 • Zdasz sobie s

  39.3: https://woblink.com/ebook/czlowiek-jako-projekt-od-ewolucji-z-przypadku-do-transformacji-z-wyboru-gregg-braden-136484u

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

  1:

  :

  Cena:


  Wydawnictwo

  Studio Astropsychologii: Format

  136775

  https://woblink.com/product-publication/download/136775/epub: 1

  Cena:  komentarz do kodeksu cywilnego pdf, gry strategiczne 2 wojna światowa na przeglądarke, arabski książę, gorki maksym, e-biblioteka, tlumacz lacinsko polski, działania kontrterrorystyczne, jak poznać i poderwać faceta pdf, przykład tezy, pokuta w kwartanie, planeta dobrych myśli, rachunkowość zarządcza pdf, system rynkowy nasiłowski, geniusz żydów na polski rozum, elektrotechnika dla nieelektryków, książki do pobrania pdf, kaszuba andrzej, daniel denett, pamięć absolutna nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, korzenie totalitaryzmu pdf, rozbroić narcyza pdf, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf, maciej pańczyk, systemy zapisywania liczb klasa 4 pdf…