Wyjaśnienie racji dzieł Bożych

Autor: Mateusz z Krakowa

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

 Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równoległe

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28496/epub

1:

:

Cena:


Romans na jachcie

Autor: Lynne Graham

Milioner Leo Zikos ma wkrótce poślubić swoją idealną narzeczoną. o odpowiedniej pozycji społecznej i majątku. Jednak to nie ona. lecz piękna nieznajoma. Grace Donovan. którą spotyka na wakacjach nad morzem. rozpala jego zmysły. Zaprasza ją na swój jacht. Zafascynowany Grace. zrywa zaręczyny z Mariną i oświadcza się Grace. Nie spodziewa się. że ona odmówi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99surogatka jensen, wstrzyknięcia, ćwiczenia ortograficzne gimnazjum do wydruku, jarosz normy, wielka biblioteka, naprawdę spoko autor, katarzyna burzyńska-sychowicz, chłopiec który widział, budowa fliszowa, darmowe e-book, kuba wojewódzki nieautoryzowana autobiografia, kodeks pracy książka, konferencja dwa plus cztery, iluzja percepcji pdf, mohacz 1526, dziewczyna z pociągu download, audiobooki online, teoria koloru książka, poezja pdf, kultura języka polskiego markowski, ognista łapa, ręka mistrza pdf, monika skrzypek, prawo medyczne pdf…