O filozofię bać się nie musimy

Autor: Barbara Skarga

„[…] są to teksty wyraźnie. bez wątpliwości nie tylko z jednego ducha poczęte. lecz także właściwie. mimo bogactwa i rozmaitości przedmiotów. wokół jednej sprawy rozkręcone. Jak tę sprawę nazwać?

O czymkolwiek mowa w tych rozprawach – a zawsze dotyczą one czegoś bardzo ważnego dla naszej kultury – autorka dostrzega trudności. o jakie się potykamy. gdy usiłujemy określić ściśle granicę między zjawiskami. z których jedno jest dobre. a drugie złe. a które albo z tego samego źródła wypływają. albo do tych samych motywacji ludzkich się odwołują czy też mogą uchodzić za odmiany tej samej natury. A przecież. chociaż trudno te granice zdefiniować i czasem. gdy nie chodzi o wypadki skrajne. możemy się wahać. jak rzecz daną i doświadczaną o

49: https://woblink.com/ebook/heidegger-i-mit-spisku-zydowskiego-peter-trawny-31421u

Cena:


Praktyczna analiza powłamaniowa

Autor: Adam Ziaja

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo aplikacji webowych jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa Internetu. w tym serwerów udostępniających usługi w sieci. Włamania na serwery HTTP niosą jednak za sobą o wiele większe ryzyko niż podmiana zawartości strony. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp nie tylko do poświadczeń logowania użytkowników danej witryny ale również plików serwera co niesie za sobą o wiele szersze konsekwencje.

Książka o tematyce DFIR (Digital Forensics and Incident Response) z jednej strony pokazuje tradycyjne podejście informatyki śledczej. a drugiej reagowania na incydenty (Live Forensics). Tematem przewodnim jest analiza powłamaniowa aplikacji webowej w środowisku Linux. Szczegółowo ukazuje techniczne

:

Cena:


Królestwo i jego cienie

Autor: Agnieszka Hałas

Źle się dzieje w królestwie Naheli. Stary król umarł. lud burzy się przeciwko następcy. a królewna Kahlia skrywa więcej niż jeden niebezpieczny sekret. Co szepczą do niej umarli?

Promocyjny e-book zawiera fragment powieści „Dwie karty” – I tomu cyklu Teatr węży

Srebrni magowie bezlitośnie ścigają wyznawców czarnej magii. uznanej za skażoną. Demony z Otchłani przybierają ludzką postać i przenikają do świata śmiertelników… W Shan Vaola nad Zatoką Snów pojawia się na wpół obłąkany człowiek z twarzą pociętą bliznami. który pamięta jedynie urywki ze swej przeszłości. W tunelach podziemnego świata żywiołaków i chowańców. ifrytów i homunkulusów. żebraków i przestępców. stopniowo odkrywa swoje magiczne talenty. Dwie karty – powieść mroczna. int

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5mądrość i cuda świata roślin, konstrukcje stalowe książka, konrad wallenrod audiobook, esfj-a, zloty dukat, stefania horak, stary człowiek i morze książka pdf, filozofia przypadku, krocząc wśród cieni książka, diablo 3 czarownik build udręka, siedem lat w tybecie książka, jak wejsc do darknetu, pracowac inaczej, algorytm genetyczny c++, ciche dni abbie greaves, dyk anestezjologia, tami ashcraft, polska rzeczywistość, małgorzata paszko, ogień i krew część 1, ebook genetycy pdf chomikuj…