W stronę nieba

Autor: Andrzej Branicki

Kolejna publikacja Andrzeja Branickiego – autora bestsellera „Na Własne Oczy”. nauczyciela. publicysty. popularyzatora i wielkiego miłośnika astronomii nie jest tradycyjnym podręcznikiem utrwalającym wiedzę astronomiczną. To swoista podróż skłaniająca do przemyślanej obserwacji otaczającej rzeczywistości. starań o zrozumienie tego. co widzimy. a nade wszystko do samodzielnego myślenia. Pozbawiona jest przy tym zbędnych opisów nudnych hipotez i encyklopedycznych informacji.

https://wstronenieba.pwn.pl/

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


Śmierć w obrzędach i zwyczajach ludu polskiego

Autor: Henryk Biegeleisen

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Znakomite dzieło opisujące nasze rodzime obrzędy dotyczące śmierci i pogrzebu. których korzenie niejednokrotnie sięgają czasów przedchrześcijańskich. Książka opisuje następujące zagadnienia: śmierć i jej posłowie. dusza cielesna. życie duszy po śmierci. umarli odwiedzają swoich. umrzyk duchem groźnym. wisielcy. samobójcy. upiory. świeca z tłuszczu umarłego służy złodziejom. wystawianie zwłok. ubieranie i składanie umarłego. straż przy zwłokach. trumna w wierzeniach ludu. zawiadomienie o zgonie i wyniesienie zwłok. objawy żalu po zmarłych. przeżytki palenia zwłok. grzebanie umarłych. stypa pośmiertna.

48: https://woblink.com/ebook/latopisiec-litwy-i-kronika-ruska-ignacy-danilowicz-32143u

Cena:


Niki i Tesla. Bunt armii robotów

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

Kiedy w miasteczku Half Moon Bay wybucha plaga włamań. jedenastoletni detektywi Nick i Tesla postanawiają schwytać sprawców. Aby tego dokonać. będą musieli opracować mnóstwo nowych gadżetów i wynalazków! W poświęconej robotom kontynuacji powieści ..Niki i Tesla ..W Laboratorium pod napięciem’ niezwykłe rodzeństwo wybuduje cztery różne drozdy z przedmiotów. które można znaleźć w domu. Także i Ty będziesz mógł je zrobić. drogi Czytelniku. gdyż na niezbędne plany i instrukcje natkniesz się podczas lektury tej książki. Przekonaj się. czy Niki i Tesla zdołają złapać przestępcę i powstrzymać jego armię robotów. zanim będzie za późno! 

„Science Bob” Pflugfelder uczy w szkole podstawowej w Newton w stanie Massachusetts. Steve

24.9: https://woblink.com/ebook/niki-i-tesla-bunt-armii-robotow-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-michal-zacharzewski-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-science-bob-pflugfelder-steve-hockensmith-anita-rejch-scott-garrett-32652u

Cena: Steve Hockensmith


ISBN

9788320054453: Wydawnictwo

Format

109: https://woblink.com/ebook/fizjoterapia-w-chorobach-wewnetrznych-aleksander-barinow-wojewodzki-31827u

Cena:tajemnice wydarte zmarłym, ove logmansbo prom, marek garbicz, w moim kraju, małgorzata malczyk, piekara płomień i krzyż tom 2, nęcka psychologia poznawcza pdf, w kregu zla, proroctwo królowej saby, basia kosmal zdjęcia, kapitan drake, coraz lepiej, andré aciman, mackinder książka, spowiedź legionisty, szczęśliwe jelita, mroczni władcy nocy pdf, interna szczeklika mały podręcznik pdf, ibuk.libra…