Tarot kluczem do poprzednich wcieleń

Autor: Beata Matuszewska

Tarot to nie tylko sztuka wróżebna – kart Arkan Wielkich i Małych możesz używać do odczytania poprzednich wcieleń. Jeżeli chcesz wiedzieć. kim byłeś w poprzednim życiu lub interesuje cię czas i miejsce ostatniego pobytu. konkretny zawód. który wykonywałeś. jakiej byłeś płci czy jak wyglądałeś sięgnij do 78 mądrych kart.

  • Czy możliwe. żeby przeszłe wcielenia miały aż taki wpływ na Twoje obecne życie?
  • Dlaczego niektórym wiedzie się w życiu doskonale. a innym. mimo szczerych chęci. niewiele się udaje?
  • Skąd się bierze miłość. a skąd nienawiść od pierwszego wejrzenia?
  • Dlaczego niektóre osoby przeżywają mądrze swoje życie. a inni tego nie potrafią?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w Tarocie. kt

24.2: https://woblink.com/ebook/praktyczne-nlp-anusz-flavio-136487u

Cena:


ISBN

9788381470810: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


Autoterapia. Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

Autor: Ewa Kulejewska

EWA KULEJEWSKA – psychoterapeuta. jasnowidząca. wróżka udzielająca porad w telewizji EzoTV. wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej. autorka książkowych bestsellerów – oferuje Ci zupełnie nowy wymiar postrzegania. diagnozowania i leczenia chorób.

 

Pokaż język. a powiem. co Ci dolega. Już sam wygląd skóry wiele mi zdradzi o Twoim stanie zdrowia. Ta książka umożliwi Ci zgłębienie zagadnień takich jak:

  • działanie stresu na Twój organizm.
  • choroby psychosomatyczne i sposoby zapobiegania im.
  • sprawdzone ćwiczenia relaksacyjne.
  • widoczne dla każdego objawy wielu groźnych chorób.
  • leczenie narządów wewnętrznych za pomocą łatwo
  • dostępnych ziół. owoców i warzyw
  • … i wielu innych.
  • 54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

    Cena:


    Wydawnictwo

    Wydawnictwo Lekarskie PZWL: Format

    138192

    https://woblink.com/product-publication/download/138192/epub: 1

    Cena:    florian plit, ebook historia, chrześcijaństwo po prostu pdf, darmowe audiobuki, małgorzata przygońska, archipelag spratly, medycyna rodzinna latkowski, agata ziółkowska umk, the outsider stephen king, ebook darmowe, książka origami dla dzieci, bari syn szarej wilczycy, hiszpański podręcznik do samodzielnej nauki pdf, kolejne 365 dni opinie, kolokacje angielski pdf, dorota masłowska książki, mróz osiedle rzniw, king czarny dom, biblioteka online darmowa, agata dabrowska, dziecko z auschwitz, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, radzenie sobie ze stresem psychologia…