Finanse publiczne Ukrainy

Autor: Tomasz Kawka

Książka “Finanse publiczne Ukrainy”opisuje podstawy systemu prawnego Ukrainy. prawo budżetowe. prawo podatkowe. system ubezpieczeń społecznych oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw państwowych i komunalnych. Zawiera stan prawny na 1 stycznia 2018 roku.

 

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 30


Przesłanie Matki Bożej z Medziugorja

Autor: Jerzy Gwiazda

Wybór orędzi Matki Bożej uporządkowany tematycznie. O Medziugorju. tajemnicach i inne zestawienia

Wydawnictwo: Fundacja pro Maria et Veritate

Cena: 6


Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe eb

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Cena:szmaragdowe miasto, napoleon hill pdf, gry komunikacyjne, abc pewności siebie i atrakcyjności, mechanika ogólna leyko, farma lalek pdf, roman łyczywek, katastrofizm w literaturze, niełatwe miłości, nagi umysł, zemsta gangstera pdf, handel międzynarodowy pdf, resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez służbę więzienną w polsce, mężczyzni którzy nienawidzą kobiet, czasopisma, kryzys małżeński, wolf magda mila pdf doci, nieradość, słodkie kłamstwa online, odznaki wojska polskiego…