Pierścionek z cyrkonią

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Czy można całe życie szukać jednej kobiety? „Pierścionek z cyrkonią„ to opowieść o młodzieńczej miłości. która swoje spełnienie znajduje dopiero po wielu latach.

Historia zaczyna się w Gdańsku w roku 1967. gdy bohaterowie pobierają nauki w liceum. a potem przeskakuje do Paryża w roku 2008. kiedy spotykają się przypadkowo. już — jak to się mawia — jako osoby po przejściach.

„Pierścionek z cyrkonią” to niezwykle intrygująca. a przez to także ekscytująca powieść o poszukiwaniu miłości.

Piotra Bonerskiego poznajemy tuż po tym. jak zostaje wdowcem. Jest zmęczony emocjami towarzyszącymi mu przez ostatnie dni oraz przeżyciami minionych lat. Wyraźną ulgę przynosi mu decyzja o posegregowaniu rzeczy Ewy. Odczuwa niezwykle kojący spokój… Ten stan psychiczne

Wydawnictwo: Od deski do deski

Cena: 25.01


:

:

Cena:zarażać, kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, 17tra, martina stoess, intertekst, milewski ekonomia, holden charakterystyka, międzymorze szczerek, zadania konkursowe z matematyki gimnazjum z rozwiązaniami, dieta insulinową jadłospis pdf, kamil fejfer zawód, czarne stopy audiobook, metaekonomia, www.ibuk.pl, strategie podatkowe przedsiębiorstw, czerwona piramida, organizacje miedzynarodowe, zmyślone choroby, szyfrowanki, arabski książe…