ISBN

9788365973368: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/sila-naomi-alderman-malgorzata-glasenapp-124268u

Cena:


ISBN

9788301200107: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wektory-czyli-jeszcze-wiecej-corela-alicja-zarowska-mazur-126882u

Cena:


Medytacja dla zabieganych

Autor: OSHO

Osho rozumiał nas i czasy. w których żyjemy. Doskonale zdawał sobie sprawę. że nie wszyscy umiemy skorzystać ze starych technik medytacyjnych. bo nie jest nam łatwo zatrzymać się w biegu. usiąść i odprężyć się na zawołanie. Tysiące lat temu życie wyglądało przecież zupełnie inaczej. Medytacja dla zabieganych to książka wskazująca nam sposoby na osiągnięcie spokoju i odprężenia. które można włączyć w codzienny rozkład zajęć bez konieczności zastygania w pozycji lotosu. Możesz wykorzystać czas codziennego dojazdu do pracy. a nawet hałas uliczny – wiele sytuacji i bodźców. które doprowadzą cię do centrum twojej istoty. które pozwolą ci odzyskać wewnętrzną ciszę.

Książka zawiera wybrane medytacje dynamiczne Osho. ale także i medytacje tradycyjne. Celem ich wszystkich jest wskazanie czytelnikom drogi prowadzącej do wewnętrznej oazy spokoju w zgiełku codzienności.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


Szczęście jest posiadać dom pod ziemią. Losy kobiet ocalałych z Zagłady w okolicach Dąbrowy Tarnowskiej

Autor: Jan Grabowski

Na książkę składają się trzy teksty. napisane przez trzy niezwykłe kobiety. którym przyszło żyć w strasznych czasach. Chaja Rosenblatt i Rywka Schenker urodziły się na początku lat dwudziestych i w wojnę weszły jako młode. lecz już dorosłe kobiety. Melania Weissenberg natomiast była od nich znacznie młodsza – w 1939 r. miała zaledwie dziewięć lat. Chaja i Rywka spisały własne wspomnienia wkrótce po wojnie. a Melania prowadziła swój dzienniczek na bieżąco. od wiosny 1942 aż do wyzwolenia w styczniu 1945 r. Melania pochodziła z Krakowa. a Rywka i Chaja – z małego małopolskiego sztetla. Rodziny Rywki i Chai były głęboko religijne. Melania zaś dorastała w domu stosunkowo dobrze zasymilowany

25: https://woblink.com/ebook/sprawcy-ofiary-swiadkowie-zaglada-zydow-1933-1945-raul-hilberg-125673u

Cena:rubacha metodologia, edyta zemła, idealny partner, koniec pisu, joanna janusz, passato prossimo czasowniki nieregularne, złote lata, i love boo poziom b, pzwl kod rabatowy, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, idiografia, spalony andrzej iwan, terroryzm w xxi wieku, mrożek artysta pdf, anno 1701 pl, stygmatyczka z syrii, syn wespazjana, ziemskie anioły, odwaga bycia nielubianym pdf chomikuj…