ISBN

9788381194389: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/aplikacje-mobilne-oraz-interaktywne-komponenty-

Cena:


Ludzie elektryczni

Autor: Edmund Jezierski

Paryż został zelektryzowany.

 Paryż. którego chyba nic już w świecie zadziwić nie może. rozentuzjazmowany został artykułem. zamieszczonym na naczelnym miejscu w dzienniku „Matin“. i zwracającym uwagę olbrzymim tytułem:

 „Kolonizacja Sahary“.

 A potem dopiero szło. co następuje:

 Francji przybywa potężny szmat ziemi. Sahara. ta piaszczysta. bezpłodna Sahara zamienić się ma w krainę zdolną do uprawy. rodzącą zboża. wino. pokrytą zielenią. Wykwitną na niej ludne kolonie. miasta. powstaną fabryki i zakłady przemysłowe. które zajmą się eksploatacją bogactw mineralnych. spoczywających w łonie ziemi. pod piaszczystą powierzchnią.

 Miliony ludzi. cierpiących biedę i głód. znajdą zarobek. znajdą chleb. a nawet dostatek. W ten sposób choć w części rozwiąz

:

Cena:


Jak oni komentują?!

Autor: Tomasz Gawędzki

– Finały NBA w latach 90-tych w TVP bez panów Szaranowicza i Łabędzia oraz słynnego zawołania „Hej. hej. tu NBA!”?

– Mecze reprezentacji Polski przed erą Borka i Hajty bez emocji w głosie pana Dariusza Szpakowskiego?

– Nieudawana walka kolarzy z własnymi organizmami na trasach wielkich tourów bez jedynego w swoim fachu duetu Jaroński – Wyrzykowski?

– Dalekie loty Adama Małysza i Kamila Stocha bez wzniosłych słów panów Babiarza i Szaranowicza?

To by się nie mogło udać!

Komentatorzy sportowi w świadomości kibiców są tak ważni. że nie sposób przeżywać w pełni zawodów sportowych bez ich głosów w tle. Mają zarówno swoich sympatyków. jak i przeciwników. Jedni ich uwielbiają. inni wyszydzają. sugerując nawet. że czas najwyższy zniknąć

49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

Cena: William Hughes


Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3

Autor: Elżbieta Kosobucka

Ty i ja dwa różne światy jest opowieścią o związku dwojga młodych ludzi. w którym pragnienie dawania miłości prowadzi do przekraczania własnych ograniczeń. w którym słowa mają znaczenie. a miłości należy się uczyć. Prosta historia serca. gdzie miłość pokonuje wszelkie przeszkody. bo ona jest najpotężniejszą zwierzchnością. Nie złość. nie gniew. nie egoizm. nie ty dla mnie. ale ja dla ciebie…

Czy warto zaryzykować własne życie? A może to jedyna droga. aby go nie stracić i żyć prawdziwie. Natalia wbrew rozsądkowi porzuca wszystko co znała do tej pory. aby wejść w świat. który zdaje się rządzić innymi prawami. Młoda kobieta stawia miłość na pierwszym miejscu. gdy na szali po przeciwnej stronie jest ryzyko utraty zdrowia. Bohaterka niesie tajemn

:

Cena:


Life Mastery

Autor: Dawid Piątkowski

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam. gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi. przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia. w którym zakochałem się bez granic. Wierzę. że nurt Life Mastery ma moc. by zmienić świat.

 

Zdecyduj. aby Twoje życie stało się arcydziełem!

 

Napędzany wizją doskonałości. postanowiłem. że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę. która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem. poprzysiągłem sobie. że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea. której poświęciłem się całkowicie.

 

Zaprasz

19.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesny-budda-dawid-piatkowski-141207u

Cena:


The green roses

Autor: Katarzyna Ducros

The plot of the book takes readers to an extraordinary country where lives a young woman named Anna. Anna is a loving mother who wants to have a happy life. Unfortunately. countrymen and even her own husband. coming from an influential family. can not accept and appreciate her.

Fortunately. fate will give Anna another chance to change her live. only if she can answer the riddle prepared by the queen herself. The task will not be easy. but ultimately the love for her daughter and the love for beautiful roses will make the story happily end.

It should be emphasized that the fairy tale becomes the background for a ballet that inspires the reader. Illustrations of figures will allow you to empathize with the role of a beginner choreographer. encouraging you to prepare your o

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99365 dni blanka lipińska pdf za darmo, la venda opowiadania, w pułapce pamięci, łamigłówki logiczne pdf, oczy ciemności dean koontz pdf, remigiusz mróz chyłka tom 1, audiobooki do pobrania, laboratoryjne badania gruntów myślińska pdf, moja nuta pl, adam bede, zrozumiec faceta poradnik, chirurgia jamy brzusznej, biblioteka online, chyłka tom 2, anna potyra, luciana frassati, geografia myślenia, tania książka newsletter, kryminały książki ranking 2018, wzgórze psów audiobook, grzegorczykowa, www małpa pl…