Księżniczka z niższych sfer

Autor: Tara Pammi

Książę Andreas dziesięć lat temu ożenił się z Arianą Sakis. jednak żona od niego odeszła. Była przekonana. że nie dorasta do roli przyszłej królowej. Teraz Andreasowi. który myślał. że Ariana nie żyje. udaje się ją odnaleźć. mimo że ukrywała się pod innym nazwiskiem. Jedzie do niej. by ją przekonać do powrotu do pałacu. Ariana ma już jednak swój pomysł na życie…

 

 

Ostatnia część miniserii.

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Od czego zacząć trening

Autor: Arkadiusz Szuba

Autor książki Arkadiusz Szuba zajmuje się prowadzaniem treningów personalnych. szkoleń oraz jest wykładowcą przyszłych trenerów w Teb Edukacja. Gdy zaczynał trenować nie wiedział o treningu praktycznie nic. Obecnie dzięki odbytym szkoleniom. kursom i warsztatom posiada odpowiednią wiedzę na temat tego jak poprawiać swoją sylwetkę. a przy okazji być bardziej sprawniejszy. Zaczynając trening możesz ustrzec się wielu błędów początkujących. Cała branża fitness mocno się rozwija. W szybkim tempie powstają nowe siłownie. widać duże zainteresowanie wśród nowych osób. które jeszcze nie mają doświadczenia i nie wiedzą. od czego zacząć. Książka ta powstała z myślą o wszystkich osobach rozpoczynających ćwiczenia. Dowiesz się między innymi co należy zrobić przed rozpoczęciem ćwiczeń i na

:

Cena:


ISBN

9788373779822: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/technika-metamorficzna-wiecej-niz-refleksologia-aline-gruber-keppler-139901u

Cena:


ISBN

9788373779822: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/technika-metamorficzna-wiecej-niz-refleksologia-aline-gruber-keppler-139901u

Cena:najszczęśliwsze dziecko w okolicy pdf, libra wum, podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego wilczek-rużyczka pdf, jezyk polski ustny, marcin cieślik, asimov roboty, 365 dni audiobook za darmo, lewandowska u kuby, carstwo bułgarskie, opowieść wigilijna książka pdf, doktor ania ksiazka, depresja jedzenie które leczy, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, marketing w gastronomii pdf, rozmówki polsko angielskie pdf…