Bajki Pani Bożenki

Autor: Bożena Delewska

Krótkie. rymowane bajki przeznaczone dla najmłodszych czytelników. dzięki którym dzieci mogą odkrywać świat zwierząt i na jego przykładzie uczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


Uśpiona. Który to wariant rzeczywistości?

Autor: Anka Mrówczyńska

Thriller psychologiczny – mocny. szokujący i pełen przemocy.

Sceny przesycone brutalnością i zaskakujące zwroty akcji.

Niezwykle interesująca analiza psychiki bohaterów.

Uśpiona osadzona jest w czasach współczesnych. ale dotyka późnego PRL-u. w którym bohaterowie przeżywają swoje historie. Andrzej. pozbawiający życia zwyrodniałego ojca. Majka wciąż ucieka przed czymś i przed kimś. Mściwy prokurator. który zrobi wszystko. by osiągnąć zamierzony cel. Jagoda. córka polityka podporządkowanego całkowicie pewnemu prokuratorowi.

Historie i losy bohaterów z pozoru odrębne jednak z każdą kolejną stroną zazębiające się coraz bardziej. Finał szokujący. Ujawnia jak bardzo postacie są ze sobą połączone. Dzięki temu odkryty zostanie kol

11.5: https://woblink.com/ebook/emma-jane-austen-141221u

Cena:


name

a/0/_name: a/0/__text

desc

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _pricern dla chemika, ballada o pewnej panience chomikuj, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, ulice w szczecinie, liana hurska-kowalczyk, audio booki, mad max gra poradnik, o stawaniu się stoikiem, i like to, norbert morciniec, julian korab-karpowicz, marcin łochowski, erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów, przestępczość zorganizowana w polsce i jej zwalczanie, opowiadanie o kocie w butach, skyrim prastare zwoje, artur duda, hanemann streszczenie, darmowe pdf książki…