ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


ISBN

9788380534193: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/nie-ma-mowy-russell-helen-127335u

Cena:


Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


ISBN

9788380888562: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-inteligencja-i-tworczosc-w-nauczaniu-robert-j-sternberg-linda-jarvin-elena-l-grigorenko-128922u

Cena: Linda Jarvin


Pilot św. Teresy

Autor: Jerzy Bandrowski

Léon Bourjade. właściwie Jean-Pierre Léon Bourjade – francuski pilot. jeden z czołowych francuskich asów myśliwskich okresu I wojny światowej. Autor 28 zwycięstw powietrznych. Należący do ścisłego grona Balloon Busters – pilotów mających więcej niż pięć zestrzeleń balonów obserwacyjnych.

Od najmłodszych lat jego marzeniem było zostanie misjonarzem. W 1908 roku rozpoczął nowicjat w Issoudin w Hiszpanii. W 1914 roku przeniósł się do Szwajcarii na studia teologiczne.

Po wybuchu wojny powrócił do Francji i wstąpił do armii. Przez trzy lata służył w artylerii. W 1917 roku został przeniesiony do lotnictwa. W dniu 17 czerwca uzyskał dyplom pilota i został skierowany na zaawansowany kurs pilotażu do Pau. Po ukończeniu kursu został przydzielony do 152 eskadry. w której służył do k

:

Cena:tamte dni tamte noce pdf, harry potter pierwsze wydanie, dziewczyna na miesiac pazdziernik pdf, tess gerritsen anatomia zbrodni, heart of iron 4 poradnik, fallen crest szkoła pdf, pod kluczem, pożegnanie jesieni pdf, algorytmy. ilustrowany przewodnik chomikuj, postępowanie incydentalne, płynne pokolenie, akapit-press, danuta konieczka śliwińska, cytat o języku polskim, podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne, marian ten obcy, chyłka tom 8, pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego, germania tacyt, mewy niższa klasyfikacja, psychologia szefa pdf, miasto szczęśliwe, stellaris poradnik, geragogika, do widzenia do jutra cały film…