Dla Ciebie płonę

Autor: Abbi Glines

Namiętna dziewczyna i dwóch niebezpiecznych mężczyzn… Czy w świecie mafii miłość jest możliwa? Samolubna i bogata Nan ma wszystko oprócz wytęsknionej miłości. Jedyny facet. którego naprawdę kochała. wybrał jej przyrodnią siostrę Harlow… Poznając Majora. ma nadzieję. że to miłość na całe życie. Niestety. mężczyzna nie może i nie potrafi zaangażować się w trwały związek. Nan go intryguje. ale jest dla niego tylko źródłem informacji o psychopatycznym szefie mafii narkotykowej. Major nie może jej pokochać. musi ją wykorzystać… Rozczarowana dziewczyna wyjeżdża na szalony weekend do Vegas. Tam poznaje tajemniczego Gannona. Zafascynowana jego siłą i agresywną namiętnością. zaczyna wierzyć. że tym razem znalazła swoje szczęście. Jak potoczą się dalsze losy Nan? Którego z mężczyzn wybierze?

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:fizjoterapia po angielsku, gołkowski powrót, szczęście diabła meghan march, manwhore tom 3 pdf, kłamczucha pdf, amnesia solucja, język polski dla cudzoziemców ćwiczenia dla początkujących pdf, księga mieczy, pocałunek zdrajcy 2, odnawialne źródła energii pdf, okwiat niezróżnicowany, paweł kwaśniewski, aż do śmierci, jak obliczyć wynagrodzenie nauczyciela, keith richards biografia, piotr próchniak…