HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Krajową Izbę Gospodarczą. Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development.

Książka HR Business Partner. Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji pod redakcją Grzegorza Filipowicza zawiera 12 artykułów napisanych przez 11 autorów. których wspólną cechą jest posiadanie zarówno dobrego przygotowania teoretycznego. jak i głębokiego doświadczenia praktycznego.

Misją tej książki jest podzielenie się z Czytelnikami doświadczeniem i zainspirowanymi nim przemyśleniami. często wykraczającymi poza sztywne ramy najbardziej bezpośrednich skojarzeń z rolą i funkcją HRBP. jak np. problematyka szczęścia w pracy czy roli uważności w r

:

Cena:


Kompania słoni

Autor: Vicki Constantine Croke

Wydawać by się mogło. że o II wojnie światowej napisano już wiele. lecz nowatorskie podejście do tego tematu. mimo że bardzo trudne do osiągniecia w połączeniu z szacunkiem do jego tragicznego wymiaru. wciąż jest pożądane. Aktualnie daje się zaobserwować nowe tendencje. wyraz których stanowi mnogość ukazujących się ciągle publikacji dotyczących nieznanych epizodów z tego okresu. zbiorów wspomnień oraz książek opowiadających historie grup do tej pory marginalizowanych. a zwłaszcza kobiet. Zjawisko to jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie wszystkimi aspektami wielkiej wojny z 1939 roku oraz potrzebę wzbogacenia historycznych relacji konkretem ludzkiego doświadczenia.

Nad rzeką Czinduin w sercu parnej birmańskiej dżungli brytyjskie firmy zajmowały s

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


9788381290357

Wydawnictwo: Sine Qua Non

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/podwojna-tozsamosc-bogow-michal-cetnarowski-31644u: https://woblink.com/product-publication/download/31644/epub

Cena:


Współcześni kochankowie

Autor: Emma Straub

‚Błyskotliwa i zabawna powieść o tym. co to znaczy nareszcie wydorośleć wiele lat po osiągnięciu dojrzałości’. New York Times

Elizabeth. Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki. mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają. że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to niezwykle dowcipna opowieść o ekscytującym uroku młodości. piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym. że zamiłowania – do gotowania. muzyki czy pielęgnowania przyjaźni – nigdy nie przemijają. przeciwnie. z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 14.9piekło gabriela 2, dieta optymalna ewa bednarczyk witoszek, propriocepcja ćwiczenia, sztuka obsługi pdf, seneka książka, pan samochodzik 117 chomikuj, granica zofia nałkowska opracowanie, paweł albrzykowski, oppman artur, pierwsze biskupstwo na ziemiach polskich, burżuazyjna godność, apostati, niedokończone opowieści pdf, kim jest człowiek, anna wojciuk, skutecznie po angielsku, stephen king ebook za darmo, naga prawda pdf, jan paweł 2 o małżeństwie, formy wypowiedzi egzamin gimnazjalny, jerzy i poszukiwanie kosmicznego skarbu, po godzinach pdf, krzysztof janczewski, rafał smoczyński, cechy inteligencji…