ISBN

9788363582067: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/zmysl-wspolny-teksty-felietony-listy-cezary-kazmierczak-130011u

Cena:


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130052/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788380171480: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/substytucje-nazwisk-polakow-w-jezyku-chinskim-joanna-hryniewska-133363u

Cena:


The Perfect Game. Tom 3. Słodkie zwycięstwo.

Autor: J Sterling

Nic nie trwa wiecznie.

Nic oprócz miłości.

Kiedy kariera baseballisty dobiega do fazy schyłkowej. człowiek ma wrażenie. że otrzymał kopniaka w brzuch.

Tak jakby w końcu dotarło do niego. że ten sport nigdy go nie kochał. Tyle bezsennych nocy. godzin spędzonych na siłowni. treningów. przygotowania mentalnego. nieobecności podczas świąt. urodzin dzieci. wspomnień. których się nie ma wraz z rodziną… I po co to wszystko? Okazuje się. że baseball wcale się o ciebie nie martwił. Nie spędzał bezsennych nocy. zastanawiając się. jak uczynić cię lepszym zawodnikiem. Miał to gdzieś.

Baseball to biznes. Sport. Gra.

Najważniejsze jest słodkie zwycięstwo. nie tylko na boisku.

Razem przeciwko całemu światu. Czy wystawieni na kolejną próbę

27: https://woblink.com/ebook/challengerowie-nastepcy-homo-sapiens-miller-adrian-130054u

Cena:audiobook agatha christie, pokusa erin pdf, pamiętniki tatusia muminka, bezpieczenstwo polityczne, czarne narcyzy ebook, sprawa honoru książka, wszyscy kłamią książka, kartkówki z matematyki, pikantne książki dla dorosłych fragmenty, ebook co to, allen carr mp3, ks piotr kocur, dudarz, homo nie całkiem sapiens, jezyk polski matura ustna, mobbing literatura, notatki samobojcy…