Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Autor: Grażyna Rosa

Umiędzynarodowienie działalności polskich firm powoduje konieczność poznawania odmiennych kultur i zwyczajów panujących w biznesie. Zróżnicowanie kulturowe jest przyczyną trudności w komunikacji. Współpraca z osobami zachowującymi się w inny sposób. problemy z komunikacją werbalną i niewerbalną mogą powodować dyskomfort. poczucie wyobcowania. a nawet niepowodzenie przedsięwzięcia biznesowego. Zrozumienie innej kultury jest zadaniem bardzo trudnym. Należy wyzbyć się własnych przyzwyczajeń. nawyków i paradygmatów. aby z pełną otwartością przyjąć inne. nieznane wcześniej zachowanie drugiej osoby. Jednym z elementów. które mogą pomóc menedżerom w pokonaniu bariery kulturowej. jest zebrana przez Autorów wiedza o zachowaniach innych narodowości.

W: https://woblink.com/ebook/pieniadze-albo-zycie-vicki-robin-joe-dominguez-138375u

Cena: Joe Dominguez


ISBN

9788366234024: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/swiateczny-list-elyse-douglas-139046u

Cena:


1

:

:

Cena:powiastki filozoficzne, potoroczyn paweł rafał, ujawniać, zaczarowana zagroda tekst do druku, joanna balicka, jacek puchalski, laurelin paige uwikłani obsesja pdf, ebooki darmowe, scenariusz bajki dla dzieci, monika braun, tadeusz dolega-mostowicz, książki dwujęzyczne polsko angielskie, hormony u kobiety, zabłysnąć, język niemowląt tracy hogg pdf, aciman andre, adam karczewski, szkoły policji w polsce, sztuka kochania owidiusz, slownik frazeologiczny, pielęgniarstwo xxi wieku czasopismo, zwalczanie terroryzmu w polsce…