Geniusz kłamstwa

Autor: Francois Noudelmann

Rousseau. który pisze traktat o wychowaniu. porzuca piątkę swoich dzieci; Kierkegaard. który tworzy teksty religijne. prowadzi równocześnie życie libertyna; kładącą podwaliny pod filozofię feminizmu Simone de Beauvoir łączy pełna uległości relacja z amerykańskim kochankiem; Foucault. który wychwala odwagę prawdy. utrzymuje w sekrecie swoją chorobę na AIDS; wreszcie nienawidzący podróży Deleuze. który staje się filozofem nomadyzmu.

Geniusz kłamstwa to esej filozoficzno-literacki. w którym autor prezentuje sylwetki najsławniejszych filozofów francuskich. ale przygląda się im od strony. której sami ci filozofowie być może ujawniać by nie chcieli – od strony kłamstwa. Wszystko to składa się na pasjonującą opowieść – pełną sympatii. ciepła i przyjaznej kr

:

Cena:


Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Autor: Andreas Moritz

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg natur

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:milenialsi w pracy, małgorzata gutowska, piraci z karaibów gry online, marcin zięba, erozja skał wapiennych, wiesław theiss, kwiaty dla algernona, korona śniegu i krwi pdf, john urry, stan futbolu książka, zagrożenie terroryzmem w polsce, mózg a zachowanie, fiszki historia, powtórka do egzaminu gimnazjalnego geografia, aneta suchoń…