ISBN

9788381373913: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


Inna Polska? 1918-2018: alternatywne scenariusze naszej historii

Autor: Witold M. Orłowski

1918–2018 ALTERNATYWNE SCENARIUSZE NASZEJ HISTORII.

Jak wyglądałaby dziś Polska. gdyby bolszewicy wygrali bitwę pod Warszawą. gdyby we wrześniu 1939 nie napadli na nas Niemcy. gdyby powstańcom warszawskim udało się wyzwolić stolicę przed wkroczeniem Armii Czerwonej albo gdyby polska transformacja załamała się na początku lat 90. ubiegłego wieku? Czy o losach kraju w ciągu minionego stulecia zadecydował tylko zbieg niezależnych od nas okoliczności? A może najważniejsze są tu fundamentalne. słabe i silne strony Polaków jako narodu i społeczeństwa?

Nigdy się nie dowiemy. jaka byłaby dziś Polska. gdyby jej losy potoczyły się inaczej. Możemy jednak. stosując metodę modelową. stworzyć alternatywne scenariusze historii ostatniego stulecia. obejmujące w spójny sposób problemy ekonomiczne. społeczne i polityczne. Paradoksalnie może to więcej powiedzieć o dzisiejszej Polsce niż analiza historii rzeczywistej.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


ISBN

9788373779785: Wydawnictwo

Format

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


Wydawnictwo

Stacja 7: Format

139438

https://woblink.com/product-publication/download/139438/epub: 1

Cena:


Co kupować by jeść zdrowo Shopping IQ

Autor: Agnieszka Pająk

Nowa książka autorki bestsellera Metaboliczne IQ ? twój kod do zdrowia!

Czy zdrowe odżywianie jest drogie?

Dlaczego czytanie składu na etykietach już nie wystarczy?

Jak odróżnić produkty. które służą naszemu zdrowiu. od tych. które nas trują?

Agnieszka Pająk podpowiada. jak kupować produkty spożywcze. by jeść mądrze i zdrowo!

Codziennie na zakupach podejmujemy decyzje dotyczące odżywiania. Każda z nich ma wpływ na nasze zdrowie. Planując zakupy. warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę i jakość produktów ? ale też indywidualne potrzeby naszego organizmu.

W książce znajdziesz:

test na poziom tolerancji glutenu gotowe plany posiłków dla każdego z typów metabolicznych przepisy na dania bez glutenu. cukru i nabiału Plan

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9


Rynek książki w Polsce 2017. Who is who

Autor: Piotr Dobrołęcki

Leksykon biograficzny poświęcony osobom. których działanie w największym stopniu wpłynęło na obraz polskiej branży książkowej w ostatnich latach. W obecnej edycji ‚Who is who’ zawarliśmy biogramy 731 osób z szeroko rozumianej branży książkowej. od producentów papieru. przez jego dystrybutorów. poligrafów. wydawców i hurtowników po księgarzy i bibliotekarzy. uwzględniając też agentów literackich i ludzi mediów. czasem również autorów i ilustratorów. którzy w znaczący sposób uczestniczą w życiu naszej branży.

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 35społeczne skutki alkoholizmu pdf, gleby bielicoziemne, sigrid wiek, ciało nie kłamie, książki o obozach koncentracyjnych pdf, apetyt na miłość justyna, thorin dębowa tarcza charakterystyka, zbrodnie roślin, szkice aut, julia james, english for physiotherapy, egzamin gimnazjalny geografia powtórzenie, katarzyna niedzielska, księga rodzicielstwa bliskości pdf, w co wierzy ten kto nie wierzy, antonio synowie zemsty pdf docer, narciarstwo na poziomie, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, tamte dni, tamte noce książka, złączeni pokusą pdf, położenie poprzeczne zaniedbane, niewidzialny człowiek książka, sobczak czerń, c# windows forms, rise of the tomb raider kompleks radziecki wyzwania…