Wpływ

Autor: Bruno Kadyna

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada. przekuwając złość i bezradność wobec losu w brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu. które czyha w cichości. by omamić i zdusić jego człowieczeństwo.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24


Pewnego razu w Świnioryjach

Autor: Przemysław R. Cichoń

‚Pewnego razu w Świnioryjach’ to zbiór zazębiających się ze sobą epizodów z życia dwóch nierozłącznych przyjaciół – Waldka Paciaji i Mundka Waśki. Każdy z nich ma własne życie i własne kłopoty. Nie przeszkadza im to przeżywać przygód i borykać się wspólnie z problemami świata w świnioryjskiej skali. Tytułowe Świnioryje. to zabita dechami wieś. gdzieś na Mazurach. Czas płynie tam wolniej. a ludzie żyją inaczej. przede wszystkim spokojniej. Aczkolwiek nie do końca… Dwaj główni bohaterowie. co rusz popadają w jakieś tarapaty i doświadczają różnych perypetii. No cóż. takich trzech. jak ich dwóch. to w Świnioryjach nie ma ani jednego. Dzięki temu bawią. śmieszą. czasem zmuszają do refleksji. a nawet potrafią wzruszyć.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 9.9


Kodeks ojca

Autor: Tomasz Biedrzycki

Gdy krzywda dotknie dziecka. rodzic traci wszelkie hamulce. nie cofając się przed niczym. Rodzina Rzechowskich. pomimo trudności. trzyma się razem. Gdy życie stawia przed nimi kolejne wyzwania. śmiało stawiają im czoła. Okrutny los sprawia. że ojciec staje przed pytaniem. Co jest dla niego najważniejsze? Jak wiele jest w stanie poświęcić dla najbliższych? Kiedy kończy się prawo pisane. a zaczyna się prawo krwi? Drastyczne sceny +18.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 13


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


Marvin

Autor: Iza Korsaj

Ile utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Jak wiele zniesiesz. aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?

Te pytania zadaję moim pacjentom podczas napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na odpowiedź. Bez nienawiści. ale i bez litości dla słabych.

Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni. cóż… znikają. Pierwsi uczynili swoje życie pełniejszym i bardziej wartościowym. drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów. gdyż nie mam boga przed człowiekiem. W moich oczach. marnując dany ci przez naturę potencjał. bluźnisz. Nie lękaj się jednak. wyciągnę do ciebie pomocną dłoń…

Wydawnictwo: Inanna

Cena:zdrowa tarczyca, etyka w pracy, konikowo gra, modlitwa pompejańska pdf, 27 po niemiecku, sapiens od zwierząt do bogów mobi chomikuj, modele stosowania prawa, hildegarda z bingen pdf, libras, hormony pdf, piotr oles, biblia polski, sztuka tworzenia i wykonywania pieśni, amulety talizmany, droga minimalisty, atlas anatomiczny pdf za darmo…