Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne. Samodzielna profilaktyka i leczenie

Autor: Myers Amy

Na schorzenia autoagresywne cierpi ponad 90% ludzkiej populacji. Teraz istnieje na nie sprawdzony sposób! Autorka przedstawia metodę umożliwiającą cofnięcie skutków licznych chorób. włączając w to alergie. nadwagę. astmę. schorzenia układu krążenia. fibromialgię. toczeń. zespół jelita drażliwego. przewlekłe bóle głowy i przewlekłe zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Z tej książki dowiesz się. jak wyeliminować z diety toksyczne produkty mogące powodować powstawanie stanów zapalnych i zaburzać pracę układu trawiennego. W ich miejsce wprowadzisz pokarmy sprzyjające odbudowie organizmu. Zidentyfikujesz toksyny w swoim otoczeniu i produktach codziennego użytku. pokonasz trudne do wykrycia infekcje i zminimalizujesz szkodliwe oddziaływanie stres

24.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-ksiezyc-k-c-hiddenstorm-136768u

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


Pogrzeb na zamówienie

Autor: Anthony Horowitz

Autor bestsellerowych Morderstw w Somerset powraca!

Zaplanowała własny pogrzeb. ale czy spodziewała się. że wkrótce zginie?

Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta. Daniel Hawthorne. były policjant i krnąbrny detektyw. który pilnie strzeże własnych tajemnic. zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza. który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.

Żaden z nich jeszcze nie wie. że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę. krętą i pełną niespodzianek. z których każda ma kolor krwi…

Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”

Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. -„Guardian”

Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii. Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”

Cudownie zabawna. wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! -„Daily Express”

Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. -„Metro”

Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! -„Nudge”

Wartka intryga. pełna nieprzewidywalnych zwrotów. -„Times”

Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści. od której trudno się oderwać. -„Real Crime Magazine”

Bystrzy czytelnicy. którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl. że znają rozwiązanie. mogą być pewni. że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. -„Kirkus Reviews”

Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.

Znakomita powieść detektywistyczna. o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów. które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać. kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.

Trzyma się konwencji klasycznego thrillera. a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża. niewiarygodnie wciągająca lektura. a słowo. którego chcę użyć. brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.

Jedna z najbardziej oryginalnych książek. jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam. i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.

Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.

Uzależniająca lektura! Kupujcie. nie zwlekajcie! – Me and My Books.

Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.

Spośród wszystkich powieści. które czytałem. ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788365846327: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czego-nie-powie-ci-lekarz-o-chorobach-nowotworowych-bozena-przyjemska-136753u

Cena:vege viva, zezia miłość i bunt na statku, jedzenie które leczy, strapienie, bukiety z krepiny, kordek onkologia pdf, liczby i działania klasa 4 sprawdzian pdf, narratologia tkaczyk, bajka o złotowłosej, piotr wroński książki, polityka innowacyjna w polsce, franciszek cwalina, gdańsk przewodnik pdf, ślepiec max czornyj, historia medycyny, audiobooki dla dorosłych, wilk z wall street ksiazka, wodecki mp3, deus caritas est pdf, przestępczość zorganizowana w polsce i jej zwalczanie, kurs ms project, kapitał marks pdf…