ISBN

9788380171251: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/polacy-u-narodzin-stanow-zjednoczonych-longin-pastusiak-127789u

Cena:


Niepokorna narzeczona

Autor: Andie Brock

W dniu zaręczyn księżniczka Annalina uświadamia sobie. że za nic w świecie nie chce poślubić króla Raszida Zahaniego. Ucieka z przyjęcia zaręczynowego. ale dogania ją królewski ochroniarz. Ponieważ natychmiast obok zjawia się paparazzo. Annalina wpada na pomysł wywołania skandalu. który uniemożliwi planowany ślub. Całuje ochroniarza przed obiektywem kamery. Nie wie jednak. że to brat jej narzeczonego. książę Zahir Zahani. I teraz to jego będzie musiała poślubić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99straburzyński fizjoterapia pdf, kindermarketing, równanie kedem-katchalsky’ego, agata christie pdf, twarz w tłumie, sukienka dla lalki na szydełku, władysław tatarkiewicz o szczęściu, karolina janowska, siostry douglas, język angielski dla kosmetyczek i kosmetologów pdf, obsesja doskonałości dawid piątkowski, słownik polsko łaciński medyczny, lucyna rotter, roman trzaskowski, negocjacje w sytuacjach kryzysowych, katarzyna sarek…