Format

EPUB.MOBI: 28106

https://woblink.com/ebook/the-life-and-adventures-of-nicholas-nickleby-charles-dickens-28106u

:

Cena:


Ulga dla brzucha

Autor: Robynne Chutkan

Skrócona wersja praktycznych informacji z gruntownie opracowanych książek R. Chutkan Dobre bakterie i Zdrowa lekkość brzucha. Podana w poręcznej formie leksykonowej. która pozwala na szybkie zapoznanie się z potencjalnymi przyczynami wzdęcia i kieruje w stronę praktycznych rozwiązań zidentyfikowanego problemu. „Począwszy od połykania powietrza po infekcje grzybiczne i inne przyczyny. każde wzdęcie ma jakiś powód. W niektórych sytuacjach wystarczają całkiem proste rozwiązania. na przykład zmiana leku przeciwkaszlowego. tak by nie zawierał kodeiny. drobne pobudzenie niedoczynnej tarczycy lub wykrycie uczulenia na soję. przez które wypełniasz się gazami. Inne są bardziej złożone. na przykład doprowadzenie do naprawy uszkodzonej błony jelitowej. która utraciła szczelność. przywrócenie równowagi gatunkowej bakterii jelitowych lub przyspieszenie pasażu treści przez ospałą okrężnicę. Kluczem do usunięcia wzdęć na dobre jest rozumienie różnorakich czynników. które składają się na spowodowanie tej dolegliwości. oraz dysponowanie zestawem integratywnych rozwiązań. które są w stanie zaradzić tych problemom.”

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 27.9


ISBN

9788301192532: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/ostatni-pilot-mysliwca-jerzy-glowczewski-28574u

Cena:


Epidemia

Autor: Alex Kava

W Chicago młody mężczyzna skacze z osiemnastego piętra luksusowego hotelu. W Alabamie młoda kobieta napełnia kieszenie kamieniami i wchodzi do rzeki. Dwa samobójstwa. dwie sprawy dla lokalnej policji. Jednak gdy okazuje się. że zmarli byli nosicielami zmutowanego wirusa. śledztwo przejmuje FBI i wywiad wojskowy. Przydzielona do sprawy agentka Maggie O’Dell nawiązuje współpracę z Ryderem Creedem. wyspecjalizowanym ratownikiem. W toku śledztwa trafiają na ślad głęboko zakonspirowanego spisku. który może doprowadzić do zagłady. Zegar tyka. czasu jest coraz mniej. a przeciwnik wynalazł skuteczną metodę zarażenia ogromnej liczby ludzi. Jutro może być za późno

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99arleta nerka, charamsa, dźwięk w filmie, limes inferior pdf, magnus chase młot thora chomikuj, zona prezydenta, słup ognia ken follett, zuzanna łapicka, sex machine pdf, umorzenie mróz pdf, słownik grecko polski pdf, ładna cera po 40, podstawy prawoznawstwa pdf, ludzie bezdomni sprawdzian pdf, modoterapia, sprawdzian z ekologii puls życia 3…