Porwanie na Krecie

Autor: Rick Stroud

Kreta od pierwszych dni hitlerowskiej okupacji spływała krwią mieszkańców. Na tak strategicznej wyspie Führer nie mógł pozwolić sobie na nieporządek. O nazistowski Ordnung dbał „Rzeźnik z Krety”. gen. Friedrich-Wilhelm Müller. Nic więc dziwnego. że to właśnie on. a w wyniku zmiany planów – jego następca. gen. Heinrich Kreipe. stał się celem akcji porwania. zorganizowanej przez agentów SOE i grecki ruch oporu. O pełnej napięcia nocy 26 kwietnia 1944. a także przygotowaniach do niej i jej następstwach. opowiada Rick Stroud w książce „Porwanie na Krecie”. wydanej przez Grupę MEDIUM w ramach serii „Szerokie Horyzonty”.

Rick Stroud. posiadający doświadczenie nie tylko pisarza. ale i reżysera telewizyjnego. w pracy nad k

23.2: https://woblink.com/ebook/praktyki-hrm-najlepsze-studia-przypadku-z-polskiego-rynku-praca-zbiorowa-30699u

Cena:


Odkrywanie śladu

Autor: Arno Stern

Arno Stern uczy nas. jak patrzeć na rysunki dzieci – nie wystarczy się przy nich zatrzymać. trzeba też przyjrzeć się im w skupieniu. uwolnić się od utartych schematów i prób oceny oraz zastanowić się. w jaki sposób dzieci próbują przez rysowanie i malowanie wyrazić siebie oraz to. co je dotyka. Dopiero wtedy można zrozumieć. co wyrażają ich rysunki i co się za nimi kryje. Arno Stern nazywa to „śladem”.

W książce tej z ogromną starannością opisuje. jakie ścieżki zaprowadziły go do odkrycia „śladu” oraz w jaki sposób można samodzielnie dostrzec go w rysunkach i obrazach dzieci.

Prof. dr Gerald Hüther

 

 

Powszechnie przyjmuje się. że dziecko poprzez rysowanie chce nam coś przekazać. Takie podejście sprawia. że rysuje ono to. czego ocz

:

Cena:


Bóg lubi tych. którzy walczą

Autor: Franciszek Kucharczak

Redaktor „Gościa Niedzielnego”. autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze. powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje. co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje. że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja. jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek.

W książce Bóg lubi tych. którzy walczą przeczytacie m.in.:

 • jak autor odkrył. że jest łajdakiem;
 • za co wyrzucono go z ministrantów;
 • jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
 • jak Bóg go rozpieszcza;
 • jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
 • o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia

  :

  Cena:  arabski mąż pdf, dawca przysięgi 2 audiobook chomikuj, mitologia słowian pdf, karol tomczyk, simona kossak saga puszczy białowieskiej, to moje życie 328, monika jaruzelska towarzyszka panienka, historia i społeczeństwo. ojczysty panteon i ojczyste spory. podręcznik. liceum i technikum, tomasz gwóźdź, sp-lbg, czasowniki przykłady, statystyczna analiza danych, wypracowania chłopcy z placu broni, www.temat.szczecinek, pan tadeusz trzynasta księga, nana powieść, heroes 7 poradnik, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ebook…