Wolność jest w Tobie

Autor: o. Cyprian Moryc OFM

Dzisiejszy człowiek każdego ranka troszczy się o swoje włosy i o przebranie. ale duszy nie dotyka. Nawet jej nie budzi. Później idzie do pracy. by doskonalić silniki statków kosmicznych. a tymczasem jego serce staje się wysypiskiem śmieci. Książka to poradnik duchowy dla współczesnego człowieka.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 29.9


ISBN

9788380699229: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wolontariuszka-marek-harny-18511u

Cena:


Cień proroka

Autor: Vladimir Wolff

Nie jest odpowiednie dla Proroka. aby brał jeńców. dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi.   Zastraszająca ekspansja tzw. Państwa Islamskiego i fala zamachów na Zachodzie zmuszają przywódców UE do wspólnych działań przeciwko terrorystom. Kiedy polska dyplomacja świętuje sukces. a w Szczecinie ma zostać podpisany Europejski Układ Antyterrorystyczny. agent Matt Pulaski staje przed nowym wyzwaniem. którego stawką jest przyszłość kontynentu. Każdy może stać się zamachowcem i chętnych na pewno nie zabraknie. Byle było ich mniej niż nabojów w magazynku. Wiadomo. że wróg uderzy. Nie wiadomo tylko. gdzie i kiedy. Oby nie tu i nie teraz.   O proroku! Pobudzaj wiernych do walki! Jeśli wśród was jest dwudziestu cierpliwych. to zwyciężą dwustu. a jeśli jest stu wśród was. to oni zwyciężą tysiąc niewiernych.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Stare dobre małżeństwo

Autor: Mander Mander

Wszystko co się w życiu dzieje. Można ująć w pewne ramy. Kochanka się z żony śmieje. Bo je różnią kilogramy.   A wyraźna jest różnica. Bo choć waga wszystko zmieści. Ale zwykle kochanica. Lżejsza kilo jest trzydzieści.   Weźmy męża i kochanka. Choć wygląda to na kpiny. Lecz różnicy widzi fanka. Zwykle jakieś pół godziny.   W małżeństwie różnie bywa. Lecz się czepiać nie ma czego. Bo choć ciągle lat przybywa. To nie znajdziesz nic lepszego.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Trzy minuty po trzeciej. Powieść sensacyjno-egzotyczna

Autor: Teodor Parnicki

Powieściowy debiut Teodora Parnickiego z 1929 roku wraca do czytelników po ponad 85 latach zapomnienia!

Autor przenosi czytelników w egzotyczny świat Azji i  odległej Mandżurii. której stolica. Harbin. w latach dwudziestych zyskała miano „Paryża Dalekiego Wschodu”. Właśnie tam rozpoczyna się historia opowiedziana na kartach „Trzech minut po trzeciej”. powieści. której narracja jest kreślona przez Parnickiego w zgodzie ze wszystkimi regułami literatury popularnej początku XX wieku.

Akcja powieści rozpoczyna się w mroźny zimowy wieczór w połowie lutego 1927 roku. gdy w ręce sowieckiego wywiadu przypadkowo dostają się dokumenty. których ujawnienie naraziłoby japońskie interesy związane z Koleją Wschodniochińską. Tajne informacje wkrótce mają być prze

22: https://woblink.com/ebook/fragmenty-winem-poplamionego-notatnika-charles-bukowski-robert-sudol-17579u

Cena:test z władcy lewawu, angielski konwersacje dla początkujących pdf, sposób na elfa pdf download, tajny agent conrad, centurion inaczej, feusette tt, for honor poradnik, silmarillion pdf pl, nagi mezczyzna, doktor ania ksiazka, slownik frazeologizmow, sprawdzian ewolucja życia, zygmunt miłoszewski kwestia ceny, ewa suwara, słownik medyczny łacińsko polski, fonetyk, anna wendorff, kamienie na szaniec szczegółowe streszczenie, podręcznik akustyki, gry heloł nejbor, bellarmin…