https://woblink.com/product-publication/download/28143/epub

1:

:

Cena:


Władimir Putin. Wywiad. którego nie było

Autor: Arleta Bojke

To reportaże dziennikarki. która była w samym sercu wydarzeń. To relacje z rosyjskiej operacji przejęcia Krymu i zaogniania się konfliktu w Donbasie niemal godzina po godzinie. ze szczegółami. na które nie było miejsca w telewizyjnych relacjach. To przeciwnicy i zwolennicy rosyjskiego prezydenta widziani oczami reporterki. która rozmawiała z nimi setki razy i próbowała zrozumieć racje każdej ze stron. To opis Rosji. która chce widzieć swoją historię jako wielką i wspaniałą bez ciemnych kart. ale też Rosji. której nie da się nie kochać. To analiza słów i działań Władimira Putina. zwieńczona pytaniami. które jednemu z najbardziej wpływowych ludzi świata warto by zadać.

Arleta Bojke opisuje wydarzenia na Ukrainie i w Rosji z Władimirem Putinem

14.9: https://woblink.com/ebook/litery-tomasz-rozycki-28026u

Cena:


Polska kuchnia bezglutenowa

Autor: Agata Lewandowska

Dieta bezglutenowa nie oznacza kuchni nudnej. pozbawionej smaku i wyrazistości.Owszem. wykluczenie z menu glutenu wymaga zmiany stylu życia. ale na pewno nie pozbawia radości z jedzenia i gotowania.

Chleb gryczany. komosa ryżowa z bakaliami i brzoskwinią. kurczak z sezamem. surówka z mandarynkami. burgery wołowe z serem pleśniowym. a na deser ciasto marchewkowe z nerkowcami i migdałami – oto niektóre z wielu propozycji na bezglutenowe śniadania. kolacje. obiady. przekąska i desery.Brzmi świetnie i tak samo smakuje !

Autorka.profesjonalny dietetyk. zawarła w książce:

– przepisy na dania różnorodne. niedrogie. łatwe do przygotowania. a przede wszystkim smaczne. zdrowe i bezglutenowe !

– praktyczne informacje dla początkujących na diecie bezglutenowej.

– listę zbóż i

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788363879761: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/rynek-ksiazki-w-polsce-2016-poligrafia-i-papier-tomasz-graczyk-bernard-jozwiak-28378u

Cena: Bernard Jóźwiak


Terapia w chorobach układu nerwowego. Rozdział 5

Autor: Jarosław Sławek

Rozdział 5. z publikacji pt. „Terapia w chorobach układu nerwowego”. redakcja naukowa: Wojciech Kozubski.

Nowoczesny podręcznik leczenia chorób układu nerwowego. Publikacja obejmuje najistotniejsze zagadnienia klinicznej neurologii.

Rozdziały zbudowane są według schematu: patofizjologia. objawy kliniczne. rokowanie. diagnostyka z badaniami pracowanianymi oraz zagadnienia terapii danego schorzenia jako jednostki nozologicznej lub zespołu objawowego. Publikacja ujmuje problematykę w sposób wielodyscyplinarny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 12.45ksiazki online, wykłady z anestezjologii machała, legion płomienia, uruszczak historia państwa i prawa polskiego pdf, metamorfozy owidiusz pdf, zagłoba swatem, tess gerritsen chirurg pdf, parking policyjny gta 5, kindle jakie pliki, atak królewsko-indyjski, izabela łuc, grisham książki, jezyk internetu, fiszki włoski pdf, adam bahdaj kapelusz za 100 tysięcy…