Czas nieprzewidziany

Autor: Michał Głowiński

Czas nieprzewidziany to skarbnica wiedzy o polskiej kulturze ostatnich dekad. katalog kluczowych dla polskiej humanistyki nazwisk. zbiór smacznych anegdot i szczegółowa mapa intelektualnych kamieni milowych polskiej nauki. Imponująca wiedza Głowińskiego. erudycja i językowe wyczucie sprawiają. że rozmowa urasta do rangi przewodnika po Polsce – jej niezabliźnionych ranach. kompleksach. ale też pięknie i sile.

Dopóki się jeszcze zachowało pewną świeżość umysłu. dopóty starość. zwłaszcza jeśli się żyje na pewnym poziomie. jest do zniesienia. Mnie jest bliższe pierwsze stanowisko – optymistyczne. Wynika to w jakiejś mierze z mojej biografii. uważam bowiem. że mam życie darowane; po latach Zagłady. pobycie za murami getta. ukrywaniu się. ceni się życie. – Michał G

Agnieszka Krawczyk: Autor

Cena: Autor


https://woblink.com/product-publication/download/140407/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788373779679: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/7-krokow-do-bogactwa-w-7-dni-kurs-mentalnego-przyciagania-dobrobytu-finansowego-malgorzata-wojcik-139017u

Cena:


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


Cudowne Boże Narodzenie i inne świąteczne opowieści

Autor: Louisa May Alcott

Świąteczne opowieści o przyjemności czynienia dobra.

Pełne ciepła i miłości świąteczne opowiadania amerykańskiej pisarki Louisy May Alcott – pionierki literatury kobieciej i powieści dla dziewcząt – to zabawne i poruszające historie. które urzekają swoją prostotą i uczą ponadczasowych wartości.

Losy biednej rodziny. samotnej babci czy dziewczyny z sierocińca pokazują. że prawdziwy duch świąt Bożego Narodzenia objawia się w postaci dobroczynności. a niesienie pomocy tym. którzy jej potrzebują. jest najcudowniejszym przeżyciem na świecie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 24


ISBN

9788324169214: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/slodka-kusicielka-sarah-maclean-agnieszka-kowalska-139843u

Cena:


Ukryte trucizny. Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Autor: dr Joachim Mutter

Wyleczyć nieuleczalne

 Autor przeżył dwa nierozpoznane zatrucia metalami ciężkimi. co wzbudziło jego zainteresowanie przyczynami i terapią schorzeń przewlekłych. Od tego momentu niesie pomoc i uzdrawia pacjentów z chorobami. które często uważane są za nieuleczalne. Jego holistyczne podejście obejmuje medycynę żywienia. środowiskową. naturalną. a także leczenie mikroskładnikami odżywczymi.

 Sprawdź. co zatruwa Twój organizm

 Dzięki tej publikacji dowiesz się. jakie są najczęstsze trucizny i toksyny środowiskowe oraz w jaki sposób ich unikać. Poznasz sposoby na skuteczne oczyszczanie i odtruwanie organizmu. a także wspomożesz go dobrze dobraną suplementacją.

Przestań się zatruwać!

27.3: https://woblink.com/ebook/zranione-roza-dorn-damian-140580u

Cena:twoj drugi mozg, nina ogińska bulik, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, strelau różnice indywidualne pdf, taniec życia, roman stopa, foxhole court, lew starowicz pdf, remigiusz mróz zaginięcie pdf, aforyzmy o miłości, "wojciech kurowski", gramatyka angielska dla zaawansowanych, gdyby burmistrzowie rządzili światem, różaniec mp3, folwark zwierzęcy czas i miejsce akcji, siostra pawlik, sex z osobą niepełnosprawną, gwiezdne wojny audiobook, biblioteki internetowe, kuba wojewódzki nieautoryzowana autobiografia, joanna krzyżanek…